back

Stolní

5 sekund Junior

Dětská verze hry, ve které se rychle myslí a rychle mluví. Dokážete správně odpovědět dříve, než se kuličky dostanou na dno časomíry?
Detail

Houbaření s rodinou Trefliků

Společenská hra s motivem TV seriálu Treflíci. Kdo z Vás bude šikovnější v závodech o houby?
Detail

Food Prank

Zábavná hra pro celou rodinu i na párty. Uhodnete, co se skrývá ve Vašem hrnci? Ale pozor, oči musí zůstat zavřené ... :-)
Detail

Colour Brain

Mazané otázky, pestrobarevné odpovědi. Zábavná kvizová společenská hra, kde neodpovídáte slovy, ale barvami.
Detail

Minecraft

Vrhněte se do zcela nového dobrodružství Minecraft, které se odehrává na vašem stole prostřednictvím nové strategické stolní hry Minecraft od Ravensburgeru. Sbírejte vzácné bloky a stavte velkolepé stavby. Ale mějte se na pozoru - nejen mocní mobové, ale i vaši spoluhráči vám budou komplikovat plány. Jen ten nejodvážnější může vyhrát!
Detail

Karak

Původní česká hra, která pobaví celou rodinu.
Detail

VĚŽE Family – Rodinná hra

Dovednostní rodinná hra ve TŘECH variantách pro 2-4 hráče od 6 let do 99 let.
Detail

Sluníčko červené

Kouzelná beruška na klíček, která nikdy nespadne ze stolu. Tahle hračka patří mezi naše srdcovky ❤️
Detail

Vzhůru nohama

Představujeme vám novou Cool games hru, která vám převrátí svět vzhůru nohama. Vyzkoušejte spojit čtyři body nebo nakreslit obrázek dle zadání.
Detail

Dominová dráha zvonek

Dřevěná dominová dráha plná pestrobarevných kamenů
Detail

Jedním slovem

Jedním slovem je zábavná kooperativní party hra, která získala prestižní ocenění Spiel des Jahres 2019!Všichni hrajete společně, abyste dosáhli toho nejlepšího skóre! Spolupracujte a objevte co nejvíce tajemných slov!Jeden z hráčů ve hře hádá tajemné slovo, ke kterému napíšete jednoslovné nápovědy.Ale pozor, snažte se být originální, abyste neměli stejné nápovědy jako další hráči.Všechny stejné nápovědy se vyřadí ještě před tím, než je aktivní hráč uvidí.
Detail