back

Stolní

Psaní s magnety – FARMA

Všestranná hra s magnetickými díly s obrázky a mazací fixkou, která povzbuzuje ke kreativitě. Děti od 4 do 8 let v ní najdou psaní, kreslení, mazání a skládání magnetických obrázků – vše v jedné sadě. Hra je uložená v krabici s několikadílným víkem. Jeho rozložením získají opravdu velkou plochu, která je báječná pro trénink psaní písmenek, čísel a je tu také spousta místa na malování obrázků.
Detail

Karak 2

Hra, ve které je potřeba nejen bojovat s nestvůrami, ale také budovat města a cvičit nové armády, abyste nestvůry porazili!
Detail

Chaos na farmě. Kooperativní i klasická desková hra

Na farmě zavládl chaos a zvířata se rozutekla do všech stran. Teď je potřeba zahnat je zpět do jejich výběhů. Hru lze hrát dvěma způsoby: Můžete SPOLUPRACOVAT (kooperativní varianta hry) – postarejte se o to, aby se všechna zvířátka dostala tam, kam patří. Ale pozor! Všechna se do výběhů musí vrátit ještě před setměním! Pokud se vám to povede, znamená to společné vítězství. Nebo můžete SOUPEŘIT (klasická varianta hry) – překazte plány svým spoluhráčům tím, že jejich zvířatům zablokujete průchod. První je ten, kdo zažene svá zvířata do správného výběhu. Hru může hrát i pouze jeden hráč. Menší děti si oblíbí dřevěné figurky zvířátek, které mohou využít při své vlastní hře.
Detail

Námořní bitva

Pirátská hra v netradičním provedení pro děti od 5 let.
Detail

Perníková chaloupka

Klasická pohádka O perníkové chaloupce s netradičními figurkami a herním plánem.
Detail

Tajemství Býčí skály – desková rodinná hra

Probádejte tajuplné podzemí! Originální společenská rodinná hra, ve které se stanete jedním z prvních badatelů, který pronikne do tajuplného podzemí Moravského krasu a objeví poklady nevídané ceny. Čeká vás dobrodružný průzkum jeskyní... Ale pozor! I ostatní chtějí poznat, co leží pod zemí. A nechtějí se dělit o slávu, která tam dole čeká.
Detail

Společenská hra Everest

Kdo jako první dosáhne vrcholu Everestu? Tato společenská hra vyzkouší vaši pozornost a strategické myšlení. Díky zábavnému zpracování si s ní spoustu zábavy užijí ale i menší děti, které bude bavit šplhat s figurkami horolezců po horské stěně.
Detail

Minecraft Explorers

Prozkoumávejte společně svět Minecraftu, bojujte s nepřátelskými moby, najděte všechny potřebné poklady a bezpečně je uložte do truhel. Jen tak společně vyhrajete hru.
Detail

Hledání Eldoráda

V této deck-building hře si sestavíte svůj expediční tým a povedete ho džunglemi Jižní Ameriky. Potřebujete vymyslet dobrý plán, dát dohromady tým badatelů a sehnat správné vybavení, abyste vyhráli závod do Eldoráda.
Detail

ThinkFun Odložené případy: Vražda s úroky

Vyřešte vraždu, která stále trápí irské městečko! Hra Odložené případy: Vražda s úroky obsahuje realistickou policejní složku s důkazy týkající se zločinu. Hra spojuje řešení hádanek a kriminální fikci do pohlcujícího zážitku z vyšetřování.
Detail

Farmářský handl

Zábavní karetní hra s prvky dražby, která rozproudí vášně! Přihazujte ve správný okamžik a získejte nejvykrmenější dobytek!
Detail

Skull King: Král lebek

Uhodněte, jak si každé kolo povedete, zatímco sázky stále rostou. Sázejte správně, abyste získávali body. Když vsadíte špatně, o body přijdete. Bojujte s mořskými pannami, piráty a obávaným Králem lebek.
Detail

Cover Your Assets: Co je moje, to je moje!

Tvořte hromádku majetku tak, že k sobě přiřazujete sady, abyste zvýšili své čisté jmění. Ale buďte opatrní – odkrytý majetek na vrcholu hromádky vám mohou protihráči ukrást!
Detail

Hra – Spy Guy Dino

Spy Guy Junior Dino je kooperativní hra, v níž záleží na bystrých očích a dobré spolupráci. Moritz se snaží upláchnout z dinoparku s ukradeným vejcem brachiosaura Pomoz ho Spy Guyovi chytit, než zmizí na lodi!
Detail

Hra – Ego Family

Cílem hry je zábavnou formou zjistit více o sobě i rodině. Vytáhněte si kartičku s otázkou a odpovězte na ni. Ostatní hráči se poté pokusí vaši odpověď uhodnout.
Detail

Hra – Spy Guy

Spy Guy je kooperativní hra, kde se počítá s vnímavostí a úzkou spoluprací mezi hráči. Ve hře si hrajete na detektiva a snažíte se zjistit, kdo stojí za sérií zločinů proti občanům města.
Detail