back
Chaos na farmě. Kooperativní i klasická desková hra

Chaos na farmě. Kooperativní i klasická desková hra

Výrobce: MNKY Entertainment Nizozemsko & REBO International CZ spol. s.r.o.

Desková hra Chaos na farmě je originální a zábavná hra pro celou rodinu, vhodná i pro nejmenší děti. Nabízí klasickou i kooperativní variantu a několik úrovní hry. Hra je určená pro 1–5 hráčů. Menší děti si oblíbí dřevěné figurky zvířátek, které mohou využít při své vlastní hře. Hra obsahuje herní plán, 26 figurek, 5 dílů ohrady, 1 hrací kostku a pravidla hry.
Desková hra Chaos na farmě je originální hra vyvinuta nizozemskou společností MNKY Entertainment. Tato společnost se zabývá vývojem a produkcí kvalitních a neotřelých deskových i karetních her pro děti a dospělé. Na český trh ve spolupráci a pod hlavičkou vydavatelství REBO International CZ uvedla již několik úspěšných produktů – kromě hry Chaos na farmě např. deskové hry Velká pětka, Malá myška, Matěj a Kačka – Hledej a najdi, Mňauštejnové. V roce 2024 plánujeme vydání karetní hry Wednesday a deskové hry Wednesday – Havraní pravda na motivy úspěšného seriálu televize Netflix.
Společnost MNKY Entertainment vznikla proto, aby přinášela lidem neotřelou zábavu. Nebojte se být jiní! Buďte rebelové! Se zanícením pro věc se snažíme o to, aby pod naší značkou vznikaly kvalitní hry, které by hráčům poskytovaly spoustu zábavy. Jde o hry pro malé i velké, zkrátka pro každého, kdo se chce bavit. Považujeme za velmi důležité, aby všechny naše výrobky splňovaly legislativní předpisy, proto spolupracujeme pouze s certifikovanými partnery. Působíme na národní i mezinárodní úrovni. Podívejte se na náš web a objevte svět MNKY!
„Chaos na farmě je rozhodně zábavná hra hlavně pro mladší hráče. Díky více možnostem hraní vás jen tak neomrzí, a navíc je i svižná. Můžete si ji zahrát krásně také s většími dětmi, které si užijí i třetí, náročnější variantu. Vzhledem k nízkému věku hráčů je uzpůsoben její obsah tak, aby vydržel, a zároveň je ideální pro malé dětské ručičky. Tento titul tak rozhodně doporučím pro mladší dětské hráče a jejich rodiče na dlouhé deštivé a zimní večery.“
úryvek z recenze, zdroj: www.gamingprofessors.


Pro hlasování je třeba se registrovat a následně přihlásit.

Soutěžní otázka