back

Vzdělávací kreativní

HEY CLAY Ptáci

Sada Hey Clay obsahuje 18 nádobek s měkkou, jemnou a voňavou modelínou a přístupový kód do mobilní aplikace.
Detail

Projektor Smart Sketcher PRO

Objevuj své možnosti díky pokročilé hračce, která napomáhá cvičit skicování na papíru, soustředění a představivost – a to není vše! Smart Sketcher formou asociace a zábavy učí dítě angličtinu milým a bezprostředním způsobem. Díky cvičením psaní v angličtině, proměňuje slovo na obrázek, který si vaše dítě snadno zapamatuje.
Detail

Barvy a Tvary – Toddler ABC

Jednoduchá a zábavná hra, vytvořená s ohledem na nejmladší děti. Pomáhá dětem naučit se tvary a barvy, zatímco si užijí zábavu.
Detail

Brick Trick – Harry Potter: Dlouhá Galerie

Nová řada kreativních stavebnic ze skutečných cihel! Eko design - obsahuje až 96% přírodních složek
Detail

PEXI ČÍSLOHRANÍ (10 her v 1) – vzdělávací hra

Detail

PEXI Malovací ubrusy 3 ks

Detail

Mlsný mravenečník

Podpořte zábavnou formou manuální zručnost a trpělivost svých dětí, ze kterých se ve hře stanou hladoví mravenečníci. Vytáhnout malého neposedného mravence z mraveniště pomocí dlouhé pinzety podobně, jako to dělá mravenečník svým dlouhým jazykem, není vůbec jednoduché. Hlavní je se soustředit a správně se rozhodnout, na jak barevného mravence má právě chuť. Je potřeba ho opatrně pinzetou uchopit skrz jednu z děr mraveniště a pomalu ho vytáhnout, aby se ostatní mravenci nerozutekli.
Detail

Hry pro předškoláky – Vymyslím to

Interaktivní edukativní soubor her inspirovaný ověřenou vzdělávací metodou Montessori, která rozvíjí paměť, postřeh, koncentraci, logické myšlení, představivost, počítání a hledání souvislostí.
Detail

Hry pro předškoláky – Povím ti to

Interaktivní edukativní soubor her inspirovaný ověřenou vzdělávací metodou Montessori, která rozvíjí slovní zásobu a komunikaci, procvičuje paměť, postřeh, soustředění, logické myšlení, představivost i orientaci v čase.
Detail

Kouzelné čtení – Glóbus – interaktivní mluvící glóbus

Nechte pomocí Albi tužky z Kouzelného čtení rozmluvit interaktivní svíticí glóbus a dozvíte se mnoho užitečného o téměř 200 zemích světa.
Detail

SEVA KLASIK – Největší

Modrobílá klasika, která je na trhu od roku 1979. SEVA KLASIK - Největší a další podobně velké SEVY jsou nově baleny do ekologického balení. SEVA KLASIK - Největší nabízí luxusní komfort dětské fantazii v podobě počtu dílů pro volnou tvorbu a ihned se z ní stal bestseller. Děti si díky SEVĚ procvičují jemnou motoriku, technické myšlení, představivost apod.
Detail

Magna Tiles 32 Clear – průhledná

Ztroskotali u vás marťani a potřebují novou vesmírnou loď? Nebo chcete novou garáž pro auta, zámek či jinou stavbu pro hračky? Se stavebnicí Magna-Tiles jednoduše postavíte jakoukoli stavbu, kterou zrovna děti vymyslí. A postavit ji mohou samy nebo můžete tvořit spolu. Bavit to bude už ty nejmenší od tří let, holky, kluky, děti starší i rodiče či dědu s babičkou! Stavebnici také můžete kombinovat i s dalšími hračkami, například se stavebnicí Kapla. 
Detail