back

Vzdělávací kreativní

Kouzelné čtení – Elektronická Albi tužka

Základní sada s tužkou a interaktivním Průvodcem Kouzelným čtením. Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy.
Detail

Kouzelné čtení – Hra Pexeso – Dopravní prostředky

Mluvící pexesa z edice Kouzlené čtení cvičí vizuální i sluchovou paměť. Pexeso je všeobecně známá a oblíbená hra. Díky zvukům však získává zcela nový rozměr a kombinuje vizuální a poslechovou paměť. Nabízí také více herních variant. Děti si mohou ověřit, zda dokáží rozeznat zvuky, které nás obklopují.
Detail

Aqua Krystaly – Luxusní design studio

Sada krystalů a příslušenství pro výrobu vlastních ozdob, šperků a doplňků!
Detail

PlayFoam® Boule 4pack-SVÍTÍCÍ (CZ/SK)

Pohádkově zářivá modelína!
Detail

SLEDUJ A NAJDI – Slabiky

Postřehová hra pro 2-6 hráčů od 7 let.
Detail

Quercetti Pixel Photo 4

Vytvořte si portrét pomocí kolíčků. Díky Pixel Photo je tvorba úchvatných portrétů pomocí slavných kolíčků značky Quercetti dostupná každému bez ohledu na věk.
Detail

Picasso

Využijte naplno svoji kreativitu a pomocí jednoduchých geometrických tvarů vytvářejte obrazy podobně jako slavný malíř. Poznají spoluhráči vaši mrkev nebo budík? Interaktivní zábavná hra pro celou rodinu.
Detail

Loutkové divadlo

Oblíbené papírové loutkové divadlo umožňuje přehrávat známé pohádky s barevnými loutkami vedenými na špejlích.
Detail

MULTI TRIO LES

Nová rozšířená inovace stolní hry Pexetrio. Hra obsahuje 14 her v celkem 38herních variantách, ve kterých se hráči naučí poznávat lesní faunu a flóru.
Detail

Megaslizoun – Sada na výrobu slizu

Základní sada pro všechny milovníky slizu, ve které najdete základní ingredience, jako jsou lepidlo a aktivátor, ale také nezbytné doplňky v podobě třpytek a kuliček. Nechybí ani praktická miska na uskladnění vyrobeného slizu.
Detail

Modelovací hmota JumpingClay

S takovou modelínou jste ještě netvořili! Měkká, nadýchaná a ve tvaru kuličky skáče! JumpingClay má větší objem na stejnou hmotnost než jiné modelíny. Je to modelovací hmota prémiové kvality, s překvapivě příjemnou a zajímavou texturou. Certifikovaná jako 100% zdravotně nezávadná dokonce i při náhodném spolknutí. Neobsahuje lepek, je antibakteriální a vhodná i pro alergiky. Pro nekonečnou zábavu, hobby i profesionální tvoření (vhodná i pro tvoření figurek na dorty). Měkká pro dětské prstíčky, rozvíjí jemnou motoriku, tvořivost, koncentraci a koordinaci oko-ruka.
Detail

Malý chemik

Vědecká sada, se kterou si můžete vyzkoušet až 21 experimentů.
Detail

Stavějte z cihel – Chaloupka

Staňte se stavitelem a budujte stavby ze skutečných hliněných cihel a dřeva.
Detail

Čísla a početní operace

Velká sada "Malý objevitel" - Čísla a početní operace
Detail