back

Vzdělávací kreativní

COOL MAKER NÁRAMKOVAČ

Unikátní náramkovač Cool Maker, se kterým je pletení náramků hračka.
Detail

Kidi Super Star

Stačí připojit vlastní zdroj hudby (třeba z mobilu) a úžasné představení může začít! Zkus „kouzelné hudební tlačítko" a rázem „zmizí" zpěv z tvé oblíbené skladby, ale hudba zůstane! Teď to můžeš rozjet jako pravá Super Star!
Detail

Fluffables Scooterz – Ice Cream

Scooterz jsou speciální edice Fluffables, kde tělo tohoto zvířátka je vybaveno kolečky, takže s ním můžete i jezdit. Praktická, 17-ti dílná sada obsahuje tělo zvířátka, výplň, knoflíčky, látkové dílky a potřebné nástroje. Dítě si tak vytvoří svůj originální kousek.
Detail

Letadlo ČSA s hlášením kapitána a letušky, na setrvačník

Dětské letadlo s licencí ČSA. České hlášení kapitána a letušky.
Detail

Malý mechanik – Auto off road

Malý mechanik - Auto off road
Detail

17101 – Tvořivý box LEGO® BOOST

Dostaň svůj zážitek ze stavění s LEGO® na vyšší úroveň pomocí úžasné Kreativní sady LEGO BOOST. Sestavuj a programuj interaktivní motorizované roboty, modely a jiné výtvory s technologiemi, jako jsou senzory vzdálenosti, barev a náklonu.
Detail

Rubikova kostka Void nová výzva

Není o nic složitější než původní Rubikova kostka. Tato verze 3x3 kostky je zcela novou výzvou. Má otvory uprostřed stěn, kde před tím byly dlaždičky, jak je to vůbec možné?
Detail

Konstrukční stavebnice Roto ABC

Nový koncept kreativní stavebnice ze silné laminované lepenky, plastových dílů a plastových šroubů/matic. 4 sety: Set M - Motorky , Set F - Letadla, Set K - stroje, Set D - Auta)
Detail

Skládej a vyprávěj příběhy

Velké dílky puzzle jsou volně kombinovatelné. Vznikne nepřeberné množství příběhů. Součástí je dřevěná figurka a knížečka na předčítání.
Detail

IDO3D Vertical: 2 pera

Užijte si plno kreativní zábavy se sadou 3D per IDO3D!
Detail

Interaktivní Dětská Textilní Kniha Piqipi: Edice Zajíc

Připravte se na pestrobarevný výlet na farmu! V edici Zajíček na vás čeká množství her a úkolů, díky kterým si vaši prcka procvičí nejen prstíky, ale i myšlení. Geometrické tvary, hry s čísly, šňůrky či knoflíky, to je nekonečný svět zábavy, kterým je i tento Quiet book Piqipi.
Detail

Interaktivní Dětská Textilní Kniha Piqipi: Edice Šteňe

Děti milují pejsky! A toto štěně bude milovat celá rodina. Vyberte mu jméno, připněte obojek, dejte pamlsek a ono vás za odměnu naučí množství nových věcí. Nečekejte obyčejné štěňátko. Seznamte se s tím nejchytřejším v interaktivním světě Piqipi.
Detail

My Fairy Garden

Pohádkový květináč, v němž si holčičky mohou vypěstovat živé rostlinky.
Detail

Magnetické příběhy

Detail

EDULUDO – Topologix

Naučná hra pro děti od 4 let. Děti se snaží určit správně umístění zvířátka na obrázku. Je myška pod, nad, uvnitř nebo vedle domečku..
Detail

Kouzelné čtení – Albi tužka s hravou angličtinou

Sada s tužkou a knihou Hravá angličtina - interaktivní učebnice pro děti již od 6 let - angličtina pro začátečníky i mírně pokročilé namluvená rodilými mluvčími s více než 2200 zvuky a texty.
Detail

Kouzelné čtení – Hra s puclíky – Pohádkové bytosti

Přírůstkem do rodiny Kouzelného čtení je Hra s puclíky. Jednoduchou formou kombinuje hned 3 hry - loto, pexeso a puzzle.
Detail

Kvído – Obchod

Vydejte se nakupovat do malého obchodu Kvído. Hlavním úkolem je co nejrychleji nakoupit všechny potraviny, mít dostatek peněz na zaplacení a donést nákup jako první domů.
Detail

Crayola – Kouzelné omalovánky – Ledové království

Kouzelné omalovánky Crayola vám žádný nepořádek nezpůsobí. Bezstarostná, pestrá zábava může začít. Speciálně navržené fixy jsou součástí dětských omalovánek. Kreslí pouze do nich a na žádný jiný povrch. To znamená, že už nebudete muset čistit čmárance po stěnách, nábytku a dalším povrchu.
Detail

Kvído – Závod barev

Zábavná hra na procvičení paměti, postřehu, kreativity a šikovnosti při vybarvování. Zapamatujte si rozložení 6 barev na svém obrázku.
Detail

Můj první Pastelle 30

základní sada kreativní magnetické stavebnice obsahující 30 dílků s barvami v měkkém pastelovém provedení. Dílky k sobě stačí pouze přiblížit a díky unikátnímu systmu zapouzdření magnetů se budou vždy přitahovat. Popularita stavebnic Magformers spočívá mj. i v tom, že stavby rostou pod rukami velmi rychle a ještě rychleji se rozebírají.
Detail

Malý konstruktér – JUNIOR

Detail