back

Outdoor

Vodní stůl Pirátská loď

U zábavného vodního stolu děti spojí kreativní i aktivní hru.
Detail

FRU BLU sekačka + náplň 0,5L

FRU BLU sekačka, po zapnutí vypouští miliony malých bublinek. Oblíbená hračka v atraktivních FRU BLU barvách. Provoz na 3xAA baterie, nejsou součástí balení.
Detail

FRU BLU velká sada + náplň 0,5L

Sada obsahuje 2 obruče - 1 pro výrobu velkých bublín a jednu pro miliony malých bublinek. V balení také nádoba na tekutinu a náplň 0,5l.
Detail

Hobby horse – Gina

Vyrábíme kvalitní hobby koníky s příslušenstvím vyrobené výhradně v ČR. Věříme, že si děti zamilují hračku s vysokou estetickou a funkční hodnotou, která je bude rozvíjet po všech stránkách. Náš příběh se začal psát na podzim roku 2020 kdy se pro naše děti zavřeli stáje a my jsme ze dne na den přestali jezdit na živých konících. Do té doby jsme pravidelně již čtvrtým rokem dvakrát do týdne nasedali do koňského sedla, trénovali, přeskakovali překážky a vydávali se společně za dobrodružstvím do přírody. A najednou všechno ustalo a my jsme v tu chvíli začali vymýšlet co dál... Doslechli jsme se, že ve Skandinávii se děti věnují zábavě jménem #HobbyHorsing a to nás přivedlo na myšlenku ušít si vlastního koníka! Vytvořili jsme první střihy, nakoupili materiál a po několika šicích pokusech vznikl ten pravý prototyp Hobby koníka. Tento nápad se však zalíbil nejen rodině a přátelům, ale i širšímu okolí, kteří u nás začali naše koníky poptávat. Započali přípravy a výběr těch nejkvalitnějších materiálů pouze od českých výrobců s atestem OEKO-TEX® Standard vhodným pro děti. Následovala tvorba webových stránek a zdokonalení výrobního procesu. Po pár měsících jsme se rozhodli vyjít na světlo světa a nabídnou vám tak naše ručně šité koníky. V květnu 2021 se nám společně povedlo spustit e-shop a za první měsíc vás už bylo několik desítek, kteří si u nás Hobby koníka pořídili. My máme obrovskou radost, že se vám naše práce líbí a dává vám smysl.
Detail

Kvído – Cyklovýlety s příběhy – Jižní Čechy

Vydejte se s Kvídem na 3 cyklovýlety po jižních Čechách. Trasy měří 25, 30 a 45 kilometrů a na každé vás čekají zastávky s úkoly.
Detail