back

Outdoor

Little Tikes Pískoviště želva – skládací

Sbalte si s sebou pískoviště třeba na chatu!
Detail

FRU BLU Traktor

Stroj na bubliny v podobě traktoru
Detail

BABY born Tříkolka

Tříkolka s odnímatelnou vodící tyčí pro panenky a plyšové medvídky.
Detail

Vesmírné dobrodružství – Tajná týdenní hra

Jedná se o dobrodružnou hru rozvíjející fantazii bez použití elektroniky. S dopisy, které budou rodiče tajně vkládat do schránky, dítě prožije vesmírný příběh. Čeká na něj několik akčních úkolů, výzev a vesmírných pokusů. Dopisy obsahují dílky rakety, po jejímž složení se dítě vydá na cestu za pokladem. Ideální i na prázdniny u prarodičů. Hra trvá 7 dní.
Detail

Zářící míč

Tento speciální míč s reflexním holografickým efektem a fosforeskujícími prvky pracuje na principu lomu světla, díky kterému na světle duhově září. Modré pentagony míče mají speciální fotoluminiscenční efekt, takže při nasvícení na sluníčku nebo pod žárovkou následně ve tmě svítí. Efekt trvá přibližně 15 minut, pak se ztrácí a celý proces „nabíjení“ světlem je potřeba zopakovat. Míč tedy nevyžaduje baterie ani nabíjení.
Detail

Krabička pravého dobrodruha – Na chatu

Sada plná úkolů. Odolné karty s návody a pravidly her se připnou na karabinu a pak na pásek nebo batoh. Křesadlo se hodí na vycházku i zahradu. Sestava všech 6 sad s komponenty vytvoří nouzovou sadu pro přežití. Nebuď překvapen, ale připraven.
Detail