back

Pro kluky

Trolejbus, který hlásí zastávky česky

Rychle nastoupit, zavřít dveře a jedeme! Originální trolejbus, který oznamuje stanice v českém jazyce a jezdí na zpětný chod.
Detail

Vlak České dráhy SC Pendolino

Sada z kolekce Naše železnice obsahuje lokomotivu s pohonem, vagón, zadní lokomotivu, 12 zahnutých a 8 rovných kolejí.
Detail

Dirt Diggers Stavební auta, 4 druhy

S auty Little Tikes Dirt Diggers je zábavné hrát si třeba jen na písku nebo v hlíně
Detail

Dobrodružství s Mariem – startovací set

Děti se mohou díky této stavebnici Dobrodružství s Mariem – startovací set (71360) od LEGO® Super Mario™ spojit se svou oblíbenou postavou v reálném světě. Sada obsahuje LEGO figurku Maria s funkcí okamžité reakce prostřednictvím LCD obrazovky a reproduktorů. Hráči získávají virtuální mince na trase mezi startovním potrubím a cílovým sloupkem. Figurka LEGO Maria se cestou točí a chodí po mracích, skáče na kostky s otazníkem a bojuje s figurkami Goomby a Bowsera Jr. Kombinujte kostky různými způsoby a vytvářejte tak nové úrovně.
Detail

PowerClix® Závodní auta

Magnetická stavebnice, která kombinujte magnetické komponenty a děti tak mohou vytvářet nekonečné otevřené kombinace závodních vozidel. Rozvíjí jemnou motoriku a STEM dovednosti.
Detail

SEVA TECHNIK – Na pile

Nová řada SEVA TECHNIK se stává vlajkovou lodí stavebnic SEVA. SEVA TECHNIK - Na pile jak už název napovídá, je zaměřena více na techniku a najdete v ní převodovku a ozubená kola. SEVA TECHNIK posouvá hranice stavebnice SEVA tam, kde ještě nebyly.
Detail

SEVA DOPRAVA – Hasiči

Stavebnice SEVA DOPRAVA - Hasiči obsahuje 545 oranžových a šedých dílků, ze kterých si můžete sestavit originální hasičské vozy s plošinou nebo s cisternou s natáčecím dělem a nebo technický automobil.
Detail

Neonové obrázky

Vyrob si neonové světlo nebo lampičku do svého pokojíčku.
Detail