back

Klučičí hračky

LEGO® Hidden Side™ 70425 Strašidelná střední škola v Newbury

Dopřejte svým malým stavitelům napínavé dobrodružství v rozšířené realitě se stavebnicí LEGO® Hidden Side™ 70425 Strašidelná střední škola v Newbury. Tato úžasná stavebnice kombinuje sestavitelný LEGO model a aplikaci pro děti, se kterou si užijí plně interaktivní herní zážitek – hraj si se stavebnicí a sleduj, jak se v aplikaci model probouzí k životu.
Detail

Botley

Robot Botley je interaktivní hračka, se kterou se děti naučí základy programování. Je určen dětem od 5 let, rozvíjí logické myšlení, paměť i fantazii.
Detail

SEVA VESMÍR Družice

O vesmíru se říká, že je nekonečný. A nekonečné jsou také možnosti stavebnice SEVA. Pojďte zažít dobrodružství se SEVA VESMÍR Družice již tady na Zemi.
Detail

NAŠE ŽELEZNICE vlak České dráhy se zvukem a světlem – originální funkční hračka

Sada obsahuje lokomotivu, dva vagóny, 12 zahnutých a 8 rovných kolejí. Lokomotiva měří na délku 23,5 cm a vagón 30 cm. Lokomotiva jezdí, vydává zvuk a svítí díky 2 ks AA baterií (nejsou součástí balení). Celková dráha kolejí měří 4,8 m. Velikost koleje rovné je 23 cm a zahnuté 25 cm. Tuto novinku lze kombinovat s vlakem RegioJet.
Detail

HEXBUG VEX Robotics Catapult

Detail

Fortnite: 2 Figurky – W1

Figurky z populární videohry Fortnite!
Detail

Quercetti Tecno Jumbo

Stavebnice se šroubky a matičkami, která zabaví každého malého konstruktéra.
Detail

FORTNITE SADA TURBO STAVITEL

Hrací set inspirovaný nejpopulárnější hrou Fortnite. Postav si svou vlastní bojovou arenu. Jonesy a Raven (10cm) akční figurky inspirované dvěma z nejpopulárnějších skinů z hry Fortnite.
Detail