back

Pro kluky

První stavebnice BLOK – Svět

První stavebnice BLOK – Svět potěší ty nejmenší stavitele, a to již od věku 3 let. Děti díky ní mohou poznat celý svět. Ze 146 barevných dílků a koleček si děti mohou jednoduše vykouzlit svůj vlastní svět!
Detail

Spojáček

Spojáček není jen panáček. Dokáže se rozložit a nevídaným způsobem dodá stavebnicím SEVA další rozměr. Je složený z unikátních dílů, které nenajdete v žádné stavebnici SEVA. Díky těmto dílkům můžete ze SEVY postavit to, co dosud nebylo možné.
Detail

Poklad lesních skřítků – Gamebook

Mluvicí gamebook z Kouzelného čtení zavede děti od 8 let do světa lesních skřítků, kde je čeká mnoho dobrodružství při hledání cesty ke ztracenému pokladu.
Detail

Kosmická trysková raketa

Stačí vyzdobit raketu, namíchat palivo a připravit se k odletu.
Detail

Vtech Teryk – super Therizinosaurus (Transformuj & jeď! DINOS)

Mluvící auto-dinosaurus s digitálním displejem v českém jazyce. Ze série Transformuj & jeď! DINOS. Transformujte svého dinosaura na super policejní auto anebo proměňte auto v zuřivého dinosaura.
Detail

Planeta Země a Měsíc na oběžné dráze

Interaktivní stavebnice dětem přiblíží řadu pojmů, jako je oběžná dráha Země a Měsíce, gravitační síla Země a vliv otáčení planety na roční období. Malé průzkumníky uchvátí zajímavé funkce, včetně klikové hřídele, pomocí níž děti vytvoří rotační pohyb. Součástí jsou také měsíce a fáze Měsíce, které ukazují pohyb Země, Slunce a Měsíce v průběhu roku. Tato stavebnice představuje krásný dárek pro děti, které milují planety. Nenechte si ujít další vesmírné stavebnice z řady LEGO Technic (prodávají se samostatně).
Detail