back

Dívčí hračky

L.O.L. Surprise! Neonová třpytková panenka

Objev novou Neonovou třpytkovou panenku a spoustu třpytivých doplňků. Tajná zpráva pod jednou z vrstev může napovědět, jaká panenka se uvnitř skrývá. Panenka může měnit barvu v ledové či teplé vodě nebo překvapit, když dostane napít z lahvičky.
Detail

L.O.L. Surprise! Luxusní auto s bazénem a tanečním parketem

V Luxusním autě ve futuristickém designu s metalickým povrchem můžou jezdit všechny L.O.L. panenky a OMG Velké ségry. Sedačky lze upravit podle velikosti panenky. Zadní část auta můžeš rozložit na taneční parket a bazén. Auto má fungující přední světla, která odhalí neonové barvy na panenkách ze série Lights.
Detail

Rainbow Surprise Duhová panenka

Užij si zábavu se slizem v úplně novém duchu. Připrav třpytivý sliz a dej ho do outfitu, botiček a doplňků Duhové panenky. Ozdobíš ji tak podle svého. Jakou Duhovou panenku rozbalíš?
Detail

Mega balení náramků

Děti, které se rády věnují tvořivým uměleckým projektům společně s kamarády, si zamilují tuto sadu Mega balení náramků (41913) od LEGO® DOTS. Tato sada na výrobu vlastních náramků je jednoduchá a intuitivní. Umožňuje dětem navrhovat si vlastní doplňky společně s kamarády a upravovat je dle vlastního vkusu.
Detail

Starší sestřička BABY born Česací hlava

Česání a líčení panenek je jednou z nejoblíbenějších dětských her. Starší sestřičku BABY born Česací hlavu můžou holčičky zkrášlovat od rána do večera. Fantazii se meze nekladou, každý účes bude originální!
Detail

Baby Annabell, 43 cm

Panenka Baby Annabell je skoro jako opravdové miminko. Má skvělé funkce se zvuky a je s ní tolik zábavy. Umí hýbat pusinkou a ronit panenkovské slzy. Užijete si lechtání, veselý smích, roztomilé breptání a mnoho dalšího!
Detail

BABY born Surprise Zvířátka

V roztomilém uzlíčku se skrývá zvířecí miminko BABY born Surprise. Děti ho postupně objevují, každý krok je překvapením.
Detail

Šicí stroj

Sada pro malé návrhářky
Detail

Lumies – interaktivní duhový mazlíček

Lumies je interaktivní duhový mazlíček. Má 100 různých zvuků a reakcí.
Detail

Zvířátko Lumiluvs

Zvířátko Lumiluvs po fouknutí na bříško a pusinku svítí a brblá.
Detail

Blinger: Diamantová kolekce

Blinger je nástroj, s kterým si děti mohou připnou do vlasů třpytivé krystaly, ozdobit si mobil, peněženku nebo třeba kabelku! Stačí vložit pramínek vlasů nebo kus oblečení do Blingeru, cvaknout a třpytivá ozdoba je na světě!
Detail

L.O.L. Surprise! OMG Neonová velká ségra

Rozbal 15 překvapení s L.O.L. Surprise! OMG Neonové velké ségry milují módu. Balení obsahuje nové outfity a doplňky, které doladí osobitý styl každé Neonové velké ségry. V balení najdeš baterku se světlem, které odhalí neonová překvapení na L.O.L. panenkách ze série Lights.
Detail