back

Dívčí hračky

Llorens Nicole Llorona III

Ručně vyrobená panenka od španělské značky Llorens, která svým nádherným nezaměnitelným designem osloví nejen malé slečny.
Detail

Luna pohádkový jednorožec poslechni si pohádku

Plyšová interaktivní hračka Luna je vyrobena z kvalitního materiálu, má duhovou hřívu, mrká očima a její roh svítí kouzelnými barvami. Před spaním umí povyprávět 3 tři pohádky - Popelku, Zlatovlásku a tři medvědy, Na vlásku.
Detail

Hafíci

Noví psí kamarádi jsou tu! Hafíci reagují na 13 hlasových povelů a je s nimi spousta zábavy.
Detail

L.O.L. Surprise! Chlupáček

Zvířátko můžeš celé omýt nebo některé chloupky nechat a vytvořit mu vlastní design.
Detail

CRY BABIES MAGIC TEARS magické slzy

Objevte kouzelný svět Cry Babies Magic – magické slzy! Otevřete domeček-lahvičku a odhalte, roztomilou panenku, která roní opravdové slzy. V balení najdete náhodnou panenku a doplňky, obal slouží i jako domeček.
Detail

L.O.L. Surprise! Dekodér

Pomocí špionské lupy rozlušti tajné kódy, odemkni zámky a vysvoboď panenku i s jejími doplňky.
Detail

L.O.L. Surprise! Slavnostní třpytková panenka

Jednotlivé vrstvy poodhalí, jaká panenka bude uvnitř. Společně s ní získáš 7 různých překvapení.
Detail

Poopsie Jednorožec

Pokaždé, když Jednorožce nakrmíš a posadíš ho na třpytivý nočník, vytvoří slizové překvapení.
Detail

Poopsie Třpytivá potvůrka

Třpytivé a roztomilé potvůrky dokážou vytvářet kouzelný sliz. Stačí naplnit láhev v podobě stříkačky vodou, dát potvůrce napít a pořádně s ní zatřást. Bude sliz plivat nebo kakat?
Detail

Crayola – Washimals – Safari

Crayola Washimals jsou unikátní zvířátka, která si mohou děti pokreslit dle své fantazie. A když se jim zvířátko přestane líbit, jednoduše ho umyjí vodou a pomalují znovu. Mají tak nekonečně mnoho variant, jak se s barvami vyřádit.
Detail

SEVA RODINA Vaříme

Stavebnice SEVA Rodina - Vaříme obsahuje 682 dílků, ze kterých si můžete sestavit kuchyňského robota, dvouplotýnkový vařič nebo mikrovlnnou troubu atd.
Detail

Kočka Mína – plyšový interaktivní kamarád

Roztomilá kamarádka kočka Mína reaguje na pohlazení - začne vydávat realistické zvuky a zároveň pohybuje hlavou a ocáskem. Unikátní plyšová kamarádka ve velikosti 25 cm.
Detail

Rainbocorns – plyšový jednorožec

Roztomilí jednorožci jako překvapení ve vajíčku!
Detail

BABY born Soft Touch

Panenka BABY born je jako opravdové miminko. Měří 43 cm a má 9 životních funkcí. Všechny funkce panenky jsou mechanické, nemusíte tedy měnit baterie. Uvnitř panenky není žádná elektronika.
Detail

BABY born Surprise

V roztomilém uzlíčku se skrývá miminko BABY born Surprise. Malé maminky ho odkrývají kousek po kousku.
Detail

Baby Annabell Little Baby Fun

Panenka Baby Annabell Little Baby Fun má skvělé funkce a je s ní tolik zábavy. Užijete si lechtání, její veselý smích a roztomilé breptání.
Detail

HEXBUG Lil Nature Babies – Medvědice Sura a ledová jeskyně, velký set

Detail

Zpívající panenka Maruška

Panenka Maruška se stane tvou nejlepší kamarádkou, se kterou zažiješ spoustu zábavy a dobrodružství! Zazpívej si s ní pohádkové písničky a staň se princeznou!
Detail

LEGO® Friends 41381 Záchranný člun

Darujte dar nikdy nekončícího dobrodružství při záchraně zvířat s kreativní stavebnicí LEGO® Friends 41381 Záchranný člun. Vaše malá stavitelka si bude moci přehrávat nespočet herních scénářů, ve kterých bude zachraňovat zvířata pomocí dobře vybavené lodi. Loď obsahuje člun s funkcí spuštění na moře, otočný jeřáb s nosítky pro přepravu nemocných zvířat, vyhlídkovou plošinu a kokpit. Palubu lze sundat, čímž se umožní přístup do kajuty, která zahrnuje laboratoř, kuchyň a ložnici s WC. Pro ještě více zábavy a herních možností stavebnice obsahuje také ostrov ve tvaru srdce, kde se ukrývá truhla s mapou k pokladu, která reaguje na vodu. Dopřejte všem LEGO stavitelům úžasný stavitelský zážitek s návody na stavění PLUS, které jsou dostupné v aplikaci LEGO Life pro smartphony a tablety.
Detail

L.O.L. Surprise! #Hairgoals Vlasatice

Novým panenkám L.O.L. můžeš nyní česat vlásky, které jsou jako skutečné. Společně s Vlasaticí rozbalíš dalších 14 překvapení, např. 2 natáčky, které můžeš použít i na své vlasy, módní doplňky, kouzelný filtr a další.
Detail