back

Dívčí hračky

HATCHIMALS SURPRISE

Tato roztomilá dvojčata jsou schovaná v kouzelném kropenatém vajíčku.
Detail

Unikátní dětská pokladna s českým zbožím

Parádní pokladna s funkční kalkulačkou, LCD displejem a zvukovo-světelným efektem. Balení dále obsahuje napodobeniny s typicky českými druhy potravin, scanner, platební kartu, bankovky a mince. Přenes se na chvíli do role skutečného obchodníka a otevři si vlastní obchod! Zapoj do obchodování i své kamarády a máte o zábavu postaráno. Vyžaduje 3 ks baterií typu AA, které nejsou součástí balení.
Detail

41340 – Dům přátelství

Děvčata z městečka Heartlake převzala starou požární stanici a přeměnila ji na hlavní základnu LEGO® Friends! Odpočívej na střeše s vířivkou, popusť uzdu fantazii v Emmině řemeslné dílně nebo si s Andreou užívej terasu. Siréna houká – holky mají nový úkol! V kuchyni udělej popcorn a otoč telkou v ložnici, abys objevila tajnou obrazovku. Jakmile dostaneš instrukce, sklouzni po hasičské tyči dolů a vyraz na Oliviině kole!
Detail

GELATO Surprise Panenka – zmrzlinový pohár s překvapením

Pohárky Gelato se pouze otočením přemění na panenku. Obrácením sukénky se panenka opět schová dovnitř. Stačí zaklapnout víčko a máte zase voňavý dezert. Sukýnka slouží panence místo nohou. Ruce panenky nejsou kloubové. Každá panenka má jinou vůni.
Detail

L.O.L. Surprise Confetti Panenka

Překvapení, rozbalování a hry plné fantazie. Přesně o tom je L.O.L. Surprise!
Detail

Starší sestřička BABY born®

Panenka „Starší sestřička BABY born®" má šest životních funkcí a funguje bez baterií. Součástí balení je mnoho doplňků: tričko, legíny, boty, lahvička, kartáč na vlasy, 3 sponky, 2 gumičky a náramek pro BABY born® i její malou maminku.
Detail

Baby Annabell®

Baby Annabell® je panenka s mnoha funkcemi, která reaguje na doteky, roní slzy a čůrá.
Detail

Shopkins S6 – 5 pack

Balení s 5 figurkami Shopkins!
Detail

WinX: Tynix Fairy

Víly Tynix s krásnými pohyblivými křídly!
Detail

Pískování Lesní palouk

Pískování lesní zvířátka. Tato sada je vlastně pískování 2 v 1. Kombinuje pískování s klasickými písky i třpytivými flitry. Hotový obrázek je tak dvojnásobně efektní.
Detail