back

Baby a předškolní

Vtech Nezbedná beruška

Interaktivní „vkládačka“ v českém jazyce. Hledáním a vkládáním správných tvarů do otvorů rozvíjí dítě své motorické schopnosti. Rozvíjí logické myšlení. Učí, slova, barvy i počítat.
Detail

Pohádkový medvídek

Pohádkový medvídek umí povyprávět 4 krásné pohádky a díky projektoru v zádech, vykouzlí barevnou hvězdnou oblohu.
Detail

Zábavní park

Zábava na pouti pro celou rodinuPřipojte se k 7 DUPLO postavičkám, mezi kterými najdete 2 paní, 1 pána a 4 děti, a užijte si okouzlující edukativní zábavu na pouti! Tato všestranná hračka obsahuje skluzavky, kolotoč s mechanickým pohonem, velké ruské kolo se 3 barevnými kabinami, vláček a stánek spárky v rohlíku. Dále nechybí dílky zmrzliny, foťáku, balónků, dortíků, koštěte a medvídka.
Detail

Verry Berry

Moje první desková hra! Hra „Very Berry“ poskytuje skvělou příležitost k tomu, aby dítě získalo vášeň pro stolní hry.
Detail

Puzzle Duo Protiklady -12×2 dílků

Sada jednoduchých dvojdílných skládaček je určena pro děti, které s puzzle začínají. Velké a pevné dílky (6,5x5cm) s tloušťkou cca 3 mm jsou přizpůsobené pro malé dětské ručičky.
Detail

Kvído – Roztančené fixy 5+

Roztančené fixy jsou interaktivní grafomotorické sešity plné obrázků a aktivit s příběhy 2 barevných fixek, které učí Kvída a předškolní děti kreslit a psát a rozvíjet přitom jemnou motoriku a zrakové vnímání.
Detail

Puzzle Duo Co jedí zvířátka -12×2 dílků

Sada jednoduchých dvojdílných skládaček je určena pro děti, které s puzzle začínají. Dítě se naučí sladit zvíře s vhodným jídlem. Velké a pevné dílky s tloušťkou cca 3 mm usnadňují dětem skládání. Rozměr dílku: 6,5x5,5cm. Věk: 18m+
Detail

Puzzle 2-3-4 dílků Ovoce a zelenina

Dětské obrysové puzzle DODO s motivem šesti druhů ovoce a zeleniny. Rozměr puzzle po složení: 13x13cm. Věk: 18m+
Detail

Sensory Blocks – smyslové kostky 16ks

Skvělá vzdělávací hračka pro malé děti od 18 měsíců. Díky jednotlivým kostkám děti poznávají tvary, chování různých skupenství nebo barvy. Z kostek také mohou postavit zajímavé abstraktní stavby.
Detail