back

Baby a předškolní

Kvído – Chytré vějíře – Doprava

Chytré vějíře z koncepce Kvído jsou obrázkové kartičky se 100 otázkami a odpověďmi pro děti od 3 do 7 let.Byly vytvořeny ve spolupráci se speciální pedagožkou paní Mgr. Ivanou Vlkovou.
Detail

Yookidoo – Kreativní plavací kachna

Sestavte si svoji vlastní kachnu s bateriovým pohonem, která bude plavat ve vaně. Pomocí rozsáhlých zábavných doplňků je možné kachnu vytvořit v různých motivech. Dítě si tak může kachnu upravit podle své vlastní fantazie. Vodní dělo chrlí proud vody a je určeno pro ovládání směru plavby samotné kachny. Stačí jednoduše natočit vodním dělem a kachna začne měnit svůj směr. Součástí kreativní plavací kachny je nádobka s přísavkou, která je určena pro jednoduché a rychlé uložení kachny se všemi jejími doplňky.
Detail

Montessori úchopový míček

Textilní míček navržený v souladu s principy Montessori pedagogiky.
Detail

Vodní magie – Vílí přátelé

Objevte pomocí kouzelného vodního pera vílí přátele!
Detail

HEXBUG CuddleBots – Zahradní kolotoč, hrací set

Detail

KOUZELNÝ ŠROUBOVÁK

Chytrá kreativní sada
Detail

Poznávání pro nejmenší

Poznávací hra pro rozvoj základních schopností dětí od 3 měsíců
Detail

Prasátko Peppa lékařská pojízdná ordinace

Vytvořte si vlastní dobrodružství s postavičkami z oblíbeného seriálů Prasátko Peppa. Lékařská pojízdná ordinace má otočná kolečka, uvnitř najdete příslušenství a postavičky, po rozložení nabízí spoustu zábavy.
Detail

LEGO® DUPLO® Město 10906 Tropický ostrov

• LEGO® DUPLO® stavebnice se zvířátky obsahuje tři DUPLO postavy: pečovatele, cestovatele a dítě, a navíc 6 figurek zvířat: dospělého slona a mládě, dospělého tygra a mládě, opici a tukana. • Tato zábavná vzdělávací stavebnice pro batolata obsahuje také domek na stromě v džungli s kladkovým systémem, dům pečovatele a otáčecí most.• Dílky doplňků zahrnují fotoaparát, banány, ananas a řadu rostlin z džungle.• Dům na stromě měří přes 27 cm na výšku, 26 cm na šířku a 12 cm do hloubky.• Dům pečovatele měří přes 19 cm na výšku, 13 cm na šířku a 10 cm do hloubky.
Detail

Quercetti Saxoflute

Stavebnice skládající se z barevných do sebe zapadajících dílků různých tvarů, která umožňuje sestavit jeden vlastní hudební nástroj.
Detail