back

Baby a předškolní

Trefl Baby Edukační kostky V lese

Sada 10 barevných kostek o různých velikostech, které mohou být položeny jako velká věž, nebo jiným libovolným způsobem.
Detail

Domeček na hraní

Tento všestranný domeček na hraní nabízí kuchyň, obývací pokoj, koupelnu a ložnici. Je plný realistických detailů, jako je například otevírací lednička. Žije v něm maminka, tatínek, dítě, pejsek a plyšový medvídek a najdete v něm spoustu zábavných doplňků. Lze přestavět na celkem tři budovy.
Detail

Kvído – Obrázkové hádanky 5+

Zabavte děti chytře na cestách
Detail

Yookidoo Požární hydrant Freddy

Požární hydrant s jedinečným systémem cirkulace vody. Bateriově poháněné čerpadlo čerpá vodu z vany a vytváří tak nekonečný proud vody. Zatažením páky hydrantu se aktivuje vodní čerpadlo. Z helmy pak začne stříkat voda a roztočí se Freddyho oči. Součástí hydrantu jsou 4 připojitelné komponenty, které vytváří další skvělé vodní efekty. Připojit se mohou přímo na přilbu Freddyho nebo na flexibilní hadici. Připojitelné komponenty: Ohebná hadice, kterou protéká voda Rozprašovací tryska Točící se požární uzávěr Stříkající vodoměr Veškeré příslušenství se připevňuje k tělu hydrantu pro snadné hraní a následné skladování. Hračka je velmi zábavná a vhodná i pro starší děti. Obsah balení: Požární hydrant - Příslušenství
Detail

Hra školou®

Série naučných her pro děti od 2-6 let.
Detail

BLOK z Melásky

Stavebnice BLOK z Melásky. Jsem z cukrové třtiny, jsem recyklovatelný... jsem prostě zelený
Detail

Magnetické puzzle ZOO

Dřevěné dílky podlepené magnetem na motivy zvířátek ze ZOO
Detail