back

Baby a předškolní

Vodní stůl Továrna na vodotrysky

Chcete zabavit své děti v horkých dnech léta?
Detail

BABY born Little

Panenka pro nejmenší s jednoduchými funkcemi. Měří 36 cm a díky své menší velikosti a váze je tou pravou kamarádkou pro maličké děti. Umí pít vodu z lahvičky, čůrat do nočníku i do plenky, mrkat, zavírat a otevírat oči pomocí kouzelného dudlíku, může se koupat a má pohyblivé klouby.
Detail

BABY born for babies Svítí ve tmě

Měkounká panenka pro nejmenší svítí a hraje ukolébavku.
Detail

Medvídek BABY born

Medvídek, který si rád vyrazí třeba na kole nebo na skútru a má svou vlastní kolekci oblečení.
Detail

Kvído – Dřevěné loto

Dřevěné loto od Kvída je variabilní zábavná hra zejména pro předškolní děti. Rozvíjí hmat, zrakové vnímání a logické uvažování.
Detail

BUUK – statek

BUUK je všestranná didaktická pomůcka, hračka, která hravou formou rozvíjí samostatnost dětí, fantazii, smyslové vnímání, logické uvažování a v neposlední řadě pak jemnou motoriku. Díky BUUKu získají sadu na výrobu nejen krásného, ale hlavně funkčního QB, na jehož vzniku se podílel i speciální pedagog. Tématem BUUK - statek je český venkov, zvířata a krajina okolo statku.
Detail

Tut Tut autíčko Otík – Otík a Kristýnka

Tut Tut Autíčko Otík je zbrusu nová série Tut Tut autíček, tentokrát přímo z populárního kresleného seriálu pro děti, filmového kanálu Netflix!
Detail

Prasátko Peppa a supermarket

Pomozte dětem od 2 let zahrát si na výlet do obchodu s potravinami se stavebnicí LEGO® DUPLO® (10434) Prasátko Peppa a supermarket. Děti se stanou součástí rodiny a vydají se na nákup potravin v ikonickém červeném autě ze seriálu.
Detail

Geomag Magicube Blocks&Cards 16 dílků

Kvalitní švýcarské magnetické stavebnice pro nejmenší – Magicube! Barevné magnetické kostičky velikosti 4x4x4cm, které se vzájemně přitahují na všech 6 stranách, ideální pro dětské ruce. Děti od 2 let se naučí vytvářet barevné 3D tvary a skládat obrázky.
Detail