back
Pexi Sport&Fun – pohybové hry

Pexi Sport&Fun – pohybové hry

Výrobce: Alexander

Série pohybových, sportovních her pro děti od 3 let a dospělé.
Je na čase vytáhnout paty z domu a užít si legraci i venku! Série her nové generace Sport&Fun vede už 3leté děti ke zdravému vztahu k pohybu. Děti tak už v raném věku poznají, že pohyb je zábava.
Sport&Fun nastartuje všechny části těla, zlepší fyzickou kondici a pohybovou koordinaci. Hráči se snaží porazit nejen své soupeře, ale také překonávat své limity. Každou hrou se zlepšují a soutěží tak i sami se sebou. A proč pohybové hry Sport&Fun nikdy nevyjdou z módy? Protože se jimi můžete zabavit jak doma, tak i na čerstvém vzduchu, a protože garantují skvělou zábavu hráčům v každém věku. Poměřovat síly mohou jak JEDNOTLIVÍ hráči, tak TÝMY, které soutěží proti sobě. Práce v týmech přirozeně rozvíjí sociální vazby.
———————
Sport&Fun X-GAME
Pohybová hra pro 2-4 hráče od 3 do 12 let a rodiče. Na ven, i na doma. V návodu najdete ŠEST super variant hry, ve kterých musíte rychle běhat, přesně házet a ukázat svou kondici děláním shybů, výskoků a dřepů.
Princip spočívá v házení kroužků s různým průměrem, které musíte trefit na dřevěný stojan ve tvaru kříže. Počet získaných bodů závisí jak na velikosti kroužku, tak na místě na stojanu, které jste zasáhli. Díly hry jsou vyrobeny z poctivého bukového dřeva.
———————
Sport&Fun TREFA na 10
Zažijte pocity olympijských vítězů, hrajte doma nebo venku! Kdo z vás hází rychleji, dále a přesněji? Hra obsahuje OSM skvělých variant her pro 2-4 hráče od 3 let, při nichž házíte sáčky na velkou plachtu s bodovaným terčem a snažíte se svým soupeřům dokázat, kdo má skutečně přesné „jestřábí“ oko!
Hody na čas? Hody v běhu? Hody na přesnost? Díky osmi verzím hry a bohatému příslušenství si budete moci prověřit svou všestrannost a překonávat svoje hranice!
———————
Sport&Fun DO ROZTRHÁNÍ TĚLA
Energická hra pro 2-4 hráče od 7 do 12 let a rodiče. Na ven i na doma. V rámci hry se pohybujete po hrací ploše, sbíráte fitness žetony – a především děláte fyzické cviky a nabíráte kondici! Cílem hry je získat všechny žetony udělované za jednotlivé cviky. Vítězem je hráč, který získá sadu osmi žetonů a žeton „Pohár vítězů“. Obtížnost cviků se dá přizpůsobit věku hráčů. V případě, že hrají soupeři různého věku, mohou se domluvit, že starší hráči budou provádět cviků více – například dvojnásobek cviků zobrazených na kartě. Při plnění cviků si můžete zdarma stáhnout mobilní aplikaci na měření času.