back
PEXI Malovací ubrusy 3 ks

PEXI Malovací ubrusy 3 ks

Výrobce: Pexi

Malovací ubrus je obrovské tvořivé plátno s délkou 360 cm nachystané pro malé umělce od 3 let. Díky speciálnímu materiálu ButtenFilm, děti k vybarvování můžou použít fixy, pastelky, vodovky, tempery nebo voskovky a poté je jen jednoduše setřít z plátna mokrým hadříkem a začít zase znovu malovat. Díky tomu si užijí nespočet hodin malování!

ButtenFIlm je unikátní polymerový materiál, také známý jako „polyetylénový papír“. Tento materiál vypadá jako pergamenový papír nebo jako papír na pečení, ale je odolný proti vodě i oleji. Děti na něj můžou malovat propiskou, fixkami, stejně jako pastelkami, lihovými fixy nebo dokonce vodovkami a temperami. Ubrus nepouští barvu. Materiál ButtenFilm je navíc netoxický a šetrný k přírodě.

Snad všechny děti milují malování a vybarvování. Ať už chcete, aby se vaše dítě zlepšovalo v jemné motorice a přesnosti, nebo chcete nechat děti volně tvořit a užívat si skvělou zábavu, malovací ubrusy pro ně budou tou správnou volbou. Při vybarvování ubrusu si děti vybírají jednotlivé obrazce, fixují si do paměti tvary, učí se jak namalovat jednotlivé objekty nebo postavičky. Vybarvování povzbuzuje děti k tvořivosti. Pomáhá dětem využívat jejich představivost, učí je soustředění a zlepšuje udržení pozornosti.