back
Malý konstruktér - zemědělské stroje

Malý konstruktér – zemědělské stroje

Výrobce: Alexander

Kovová konstrukční stavebnice značky Alexander pro začínající i pokročilé malé montéry a techniky, která posouvá stavění o stupínek výše.
Malý konstruktér svými vlastnostmi pomáhá z dětí vychovat nové vědce, inženýry a techniky.
Stavebnice Malý konstruktér je specializovaná na jednotlivé, cenově dostupné modely. Zkušenosti totiž ukazují, že děti si obvykle složí z jednoho balení stavebnice pouze jeden model, ten, který si nejvíce oblíbily a je jim líto ho rozebírat a stavět nový.
Stavebnice zvítězila v polské soutěži HRAČKA ROKU 2016.

Děti se seznamují se stroji, které orají pole, sklízí plodiny nebo vytváří balíky sena. Vžívají se tak do role malého farmáře, a představují si, jak za pár let budou sami sedět v takovémto stroji, který budou samo řídit.
Při stavbě modelů zemědělské stroje (Bison, Farmer, Grizzly) si děti rozvíjí jemnou motoriku, polytechnickou zdatnost, kreativitu a logické uvažování. Při stavění si budují své sebevědomí, které je důležité v tomto věku rozvíjet a je klíčové pro rozvoj osobnosti. Nic se nevyrovná tomu, když je váš malý montér pyšný na stroj či stavbu, kterou sám sestavil.
Obsahuje modely s různým počtem dílků a stupněm obtížnosti, takže vyhovuje různým věkovým skupinám a zájmům dětí. Tatínkové sek nim určitě rádi přidají.
Kovové sady jsou doplněné také plastovými barevně potištěnými díly a dalšími součástkami, díky kterým vypadají dokončené modely velmi realisticky a opravdově. Hotové stroje jsou velmi pevné a najdou využití také jako trvalé hračky při dětských hrách a proto nikdy neomrzí.
Každé balení stavebnice obsahuje sadu nářadí a materiálu potřebného ke složení každého modelu. Jednotlivé modely se sestavují podle přehledného krokového obrázkového návodu, který je vložen do každé krabice.
S kolekcí zemědělské stroje (Bison, Farmer, Grizzly) si malí technici staví svá zemědělská vozidla, aby stihli sklidit úrodu, nebo zoraly pole.

Při montáži můžete postupovat podle přiloženého návodu nebo popustit uzdu vlastní fantazii a sestavit ještě lepší stroje a stavby.

Malý konstruktér je zábavná i poučná stavebnice, od které se nelze odtrhnout

BENEFITY:
– Rozvoj jemné motoriky a logického uvažování
– Zvyšuje zájem o techniku a vynalézání
– Podporuje sebevědomí
– Pevná konstrukce – slouží jako trvalá hračka

Soutěžní otázka

Pro hlasování je třeba se registrovat a následně přihlásit.

Budou vybráni tři výherci s nejzajímavější odpovědí. Získají vouchery pro nákup hraček v obchodech Bambule. Vítěz vyhraje voucher ve výši 5 000 korun, druhý vybraný pak 3000 korun a třetí si odnese voucher ve výši 2000 korun.