back
Hra školou®

Hra školou®

Výrobce: Alexander

Série naučných her pro děti od 2-6 let.
Hra školou® rozvíjí pozornost, myšlení a učí chápání souvislostí.
Hry z této edice jsou vhodné nejen pro hraní s rodiči doma, ale také pro děti do školky. Hry zábavnou formou učí děti věci potřebné jak do školních lavic, tak do života. Rozvíjí také pozorovací a kombinační schopnosti, vnímavost a postřeh. Série obsahuje milé obrázky a pevné dílky.
———————————
Hra školou® – PROTIKLADY
Ze 48 dílků děti vždy hledají správnou dvojici protikladů – den x noc, smutný x veselý a více. Cílem je najít všech 24 dvojic protikladů. Tím si děti nejen zlepšují postřeh a soustředění, ale také se učí lépe pochopit nové slovní výrazy. Pro rodiče je to skvělá příležitost, jak trávit čas se svými dětmi.
———————————
Hra školou® – CO JEDÍ ZVÍŘÁTKA
Hra pro malé objevitele plná zvířátek a jejich pochoutek. Hra podporuje rozvoj postřehu, myšlení, i fantazie. Principem pro děti je sestavit ze 40 dílků dvacet správných dvojic zvířátek a jejich oblíbených dobrot a naučit se tak souvislosti. Děti také mohou s rodiči dále doplňovat další dobroty, které zvířátkům chutnají. Rozšiřují si tak všeobecné znalosti formou zábavného hraní.
———————————
Hra školou® – HRAVÉ ZLOMKY
Hra přirozenou a zábavnou formou pomáhá všem dětem pochopit „rozdělování celků“ – tedy zlomky a dělení – za využití obrázkového znázornění. Tyto puzzle jsou skvělou a hlavně nenásilnou pomůckou při vysvětlování souvislostí mezi zlomky a množstvím, která vyjadřují a jsou tak nepostradatelným pomocníkem pro všechny malé matematiky.