back
Barvy a Tvary - Toddler ABC

Barvy a Tvary – Toddler ABC

Výrobce: Trefl

Série „První dětské hry“ („Toddler ABC“) představuje hry pro nejmenší hráče ve věku od 2 do 3 let, kteří právě začínají objevovat svět kolem sebe. Tyto jednoduché hry pomáhají rozvíjet různé dovednosti malých hráčů, přičemž uspokojují jejich přirozenou zvědavost.
Hry obsahují velké dílky s krásnými barevnými ilustracemi a také návod s herními tipy pro rodiče. Produkty z této série jsou testovány dětmi a doporučují je učitelé mateřských škol, psychologové i rodiče.

„Barvy a tvary“ jsou jednoduchá a zábavná hra, vytvořená s ohledem na nejmladší děti. Pomáhá dětem naučit se tvary a barvy, zatímco si užijí zábavu. Schopnost rozeznávat a opisovat tvary je mimořádně důležitá při učení čtení a psaní. Hra také napomáhá rozvoji matematických schopností, protože se dítě učí základní geometrické tvary.
Hra dětem pomáhá popisovat svět kolem sebe a rozvíjet schopnost pozorování, jakož i motorické schopnosti. Napomáhá procvičování vnímavosti a učí prostorovému vnímání. Díky vícenásobným variantám si hru můžete užívat pokaždé nanovo.

Hra je určena pro 1-4 hráče, délka hry: 10-20 minut.
Ideální pro děti ve věku 2-3 let.

Rozměry balení: 200 x 200 x 47 mm

Obsah balení:
Šest kartiček s odnímatelnými geometrickými tvary a návod pro rodiče.