back
BABY born s kouzelným dudlíkem

BABY born s kouzelným dudlíkem

Výrobce: Zapf Creation AG

Panenka BABY born si své místo v pokojíčcích malých maminek drží již 30 let. U příležitosti letošních 30. narozenin se představuje v novém provedení. K narozeninám panenka dostala novou funkci zavírání a otevírání očí pomocí kouzelného dudlíku a krásný obalu bez plastů, protože i BABY born myslí na přírodu a životní prostředí. Všechny plastové prvky obalu, jako byla plastová průhledná okna, upevňovací pásky a další části jsou nahrazeny recyklovatelnými materiály.
Panenka BABY born umí pít vodu z lahvičky, ronit opravdové slzy a jíst kašičku, kterou dokonce i vykaká. Po položení na záda zavírá oči. Nově je součástí výbavičky kouzelný dudlík. Otočení kouzelného dudlíku panence zavírá a otevírá oči, ať je tělo panenky v jakékoli poloze. Panenka také umí čůrat do plenky nebo do nočníku. Tělíčko je vyrobeno z příjemného měkčeného materiálu. Má pohyblivé klouby v ramenou a v kyčlích, je tak velmi jednoduché panenku převlékat. Malé maminky jistě potěší, že své miminko mohou koupat. Všechny tyto funkce v malých maminkách podporují pocit odpovědnosti. O své miminko se musí hezky starat: krmit jej, vyměňovat mu plenku, vykoupat jej, vhodně obléknout na doma i ven na procházku. Děvčátka tak mohou kopírovat své maminky, které se starají o mladší sourozence.
Díky jedinečnému hracímu konceptu a širokému sortimentu doplňků může být panenka pro svou malou maminku nejen miminkem, o které se bude s láskou starat, ale i kamarádkou, se kterou budou společně prožívat různá dobrodružství. S BABY born můžou holčičky vyrazit na procházku v kočárku nebo jí můžou připravit pohodlné letní posezení u bazénu na lehátku pod slunečníkem. BABY born se umí „proměnit“ ve vílu nebo třeba v motorkářku. Na vše má BABY born spoustu tematických doplňků a módních oblečků, díky nimž bude hra s panenkou plná nezapomenutelných zážitků. A právě na ty budou jednou holčičky, až se z malých maminek stanou velké dámy, rády vzpomínat.