Sally: klasická panenka pro malé maminky

Sally je měkká panenka s vlásky ve velikosti 63 cm, která se stane nejlepší kamarádkou každé holčičky.
Detail

Panenka Bambolína Molly balerína

Panenka Bambolína Molly balerína umí 200 českých slov, hraje 8 skladeb klasické hudby a pomůže naučit jednoduché základní figury.
Detail

PANENKA BABY BORN® MÁ STARŠÍ SESTŘIČKU!

Starší sestřička BABY born® je panenka s dlouhými vlásky, které malé maminky mohou česat a zkoušet na nich spoustu různých účesů. Veselá blonďatá holčička si s sebou do nového domova přináší i kartáč na vlasy, tři sponky a dvě gumičky. Umí sama stát a má ohebné klouby na nohou. Pije z lahvičky a ráda se koupe. Umí ronit opravdové slzy.
Detail

CHEEKI MEES

Roztomilý Cheeki mees žvatlavové budou vašimi nejlepšími kamarády. Žvatlají spoustu roztomilých věcí, pokud se dotknou vlasy, začnou si spolu povídat. Pokud je necháš dlouho v klidu usnou, když je pošimráš po vlasech opět se probudí.
Detail

WINX: Tynix Fairy

Víly Tynix s krásnými pohyblivými křídly.
Detail

Interaktivní panenka Adélka® 100 vět

Staň se mámou panenky Adélky®. Adélka® se 100 funkcemi ve slušivém módním oblečku. Panenka mluví a říká až 90 českých vět. ("Ahoj maminko..."). Zpívá 8 známých českých písniček. Včetně příslušenství (hřebínek, zrcátko, sponky, gumičky, atd.)
Detail

BABY born® Chodící koník s hříbátkem

Velký koník chodí, a když má vedle sebe své hříbátko, drží se u sebe a jdou spolu. Koník umí ržát a dotkne-li se čumáčkem hříbátka, dají si pusinku. Součástí je růžové sedlo.
Detail

Úžasné miminko, které toho nejenom spoustu napovídá, ale i opakuje a pamatuje si, co děti říkají.

Miminko se postupně "vyvíjí" od narození až do doby, kdy už si také samo zazpívá známé písničky. Po vyjmutí miminka z obalu mu vložte do úst dudlík. Vytažením dudlíku z úst miminko aktivujete do prvotního režimu - narození. V tomto období má miminko nejmenší slovní zásobu a i hlásek je více „miminkovský". Nechybí ani typické zvuky jako je cucání dudlíku, pití z lahvičky, říhnutí, zívání, smích...Zábavnou hrou a péčí o miminko se lze snadno dostat do úrovně 2. Tedy do úrovně, kdy je miminko starší, zná více slov a má i lepší výslovnost. Miminko používá nejenom vlastní slovní zásobu, ale učí se také nová slova od dětí.V další (nejvyšší) úrovni už umí miminko zazpívat 4 známé české písničky (Holka modrooká, Pec nám spadla, Šla Nanynka do zelí a Spi děťátko spi). Tyto písničky nejenom umí zazpívat, ale zábavnou formou, kdy občas záměrně vynechává část textu, učí děti slova písně a rozvíjí jejich hudební cítění.
Detail

BABY born® má 9 funkcí, ke kterým nejsou třeba baterie

BABY born má devět funkcí, ke kterým nejsou potřeba baterie. Umí pít vodu z lahvičky a jíst svou speciální kašičku. Po napití se počůrá do plenky. Dokáže používat i nočník - po stisknutí pupíku se buď vykaká nebo vyčůrá. BABY born má pohyblivé končetiny a umí otáčet hlavou. Moc ráda se koupe. Někdy roní opravdové slzy. Po položení na záda zavře oči.
Detail

BO-PO sada 3 laky na nehty

Revoluce ve světě manikúry. Již žádný odlakovač! Naneste lak na nehty, nechejte ho zaschnout a užívejte si krásné nehty. Chcete změnit styl? Chcete si užít další zářivou barvu? Jednoduše lak ze svého nehtu sloupněte a hned můžete lakovat znovu.
Detail

LEGO® Friends 41318 Nemocnice v Heartlake

Pečuj o pacienty v nemocnici v Heartlake se sanitkou, helikoptérou, čekárnou, ordinací, rentgenovým koutem a jesličkami. Součástí jsou navíc tři minifigurky - panenky.
Detail

MY fairy garden

Vytvoř kouzelnou květinovou zahrádku.. kde by chtěla žít každá víla.
Detail