back
Starší sestřička BABY born

Starší sestřička BABY born

Výrobce: Zapf Creation AG

I panenka BABY born má svoje starší sestřičky. Jsou to panenky velikosti 43 cm se 6 realistickými funkcemi, pro které není třeba baterií. Mají kvalitními vlásky, které se dají česat. Vlásky mohou být světlé nebo tmavé, proto je jedna z nich blondýnka a druhá brunetka. Obě Starší sestřičky BABY born jsou pohyblivé a díky ohebným kolenním kloubům dokážou samy stát. Když se jim dá napít voda z jejich speciální lahvičky, mohou po zmáčknutí hrudníčku ronit skutečné panenkovské slzy. Tyto panenky se také dají koupat.
Součástí balení jsou také doplňky pro úpravu vlasů. Kromě kartáče na vlasy, sponek a gumiček i dva barevné pramínky vlasů na sponce, které se panence dají připnout do vlásků.
Panenky jsou oblečeny ve slušivých moderních outfitech a padne jim veškeré oblečení BABY born velikosti 43 cm. Je možné k nim dokoupit bohaté příslušenství. Starší sestřičky BABY born jsou oblíbenou součástí herního konceptu BABY born a jsou baleny v praktickém obalu bez plastů.

Soutěžní otázka

Pro hlasování je třeba se registrovat a následně přihlásit.

Budou vybráni tři výherci s nejzajímavější odpovědí. Získají vouchery pro nákup hraček v obchodech Sparkys a Bambule. Vítěz vyhraje voucher ve výši 5 000 korun, druhý vybraný pak 3000 korun a třetí si odnese voucher ve výši 2000 korun.