back
Rozrůstající se město

Rozrůstající se město

Výrobce: Petr Bartoš

Představujeme vám náš hrací set se silnicemi a řekou, který je složen z 25 dílků podlahové puzzle. Tento set vám umožní vytvořit si vlastní jedinečnou herní plochu plnou dobrodružství.

S celkovou velikostí 96 x 96 cm, tedy téměř 1 m2, tento set nabízí dostatečný prostor pro rozvinutí vaší kreativity. Každý dílek je navržen tak, aby se snadno spojoval s ostatními ve všech směrech a mohl být otáčen podle vašich představ. To znamená, že možností pro vytvoření různých variant je mnoho.

Hrací set obsahuje také řeku, která přidává do hry další rozměr. Auta mohou projíždět přes mosty, lodě pak prozkoumat nová dobrodružství na vodních cestách.

Co je skvělé, je možnost rozšíření tohoto setu. Můžete dokoupit další jednotlivé dílky nebo celé sety a propojit je s tím, který už máte. Tím získáte ještě větší rozlohu a nekonečné možnosti pro stavbu a hraní.

Ať už jste malý dobrodruh nebo malá závodnice, tento hrací set vám přinese hodiny zábavy a fantazie. Vytvořte si svůj vlastní svět plný silnic, mostů a dobrodružství. Bude to emocionální jízda, která vás nadchne a bude vás bavit znovu a znovu.

Celková délka silnice vč. parkovišť je cca. 360 cm.


Pro hlasování je třeba se registrovat a následně přihlásit.

Soutěžní otázka