back
První stavebnice BLOK - Svět

První stavebnice BLOK – Svět

Výrobce: BENEŠ a LÁT a.s.

První stavebnice BLOK – Svět potěší ty nejmenší stavitele, a to již od věku 3 let. Děti díky ní mohou poznat celý svět, např. se proletět nad krajinou letadlem, nebo si zajezdit po poli ve vlastním traktoru, postavit si dům, chatu či dokonce originální hrad. Ze 146 barevných dílků a koleček si děti mohou jednoduše vykouzlit svůj vlastní svět!

Bude je to bavit, protože díky velkým dílkům stavba rychle roste a rodiče budou v klidu, protože je bezpečná pro děti od 3 let. Obsahuje totiž i několik malých dílků, které by děti mladší než 3 roky mohly vdechnout.

O První stavebnici BLOK:

Tradiční stavebnice, určená převážně menším dětem je specifická svými velkými dílky, veselými barvami a jednoduchým systémem skládání. Rozvíjí dětem představivost, logické myšlení, kreativitu, manuální zručnost, jemnou motoriku, ale i trpělivost nebo cit pro barvu.

Stavba díky velkým dílkům rychle roste a u Bloku pro nejmenší je i bezpečná, protože nehrozí nebezpečí vdechnutí nebo spolknutí malých dílků. Proto si se základními sadami mohou hrát děti již od 1 roku. Vše je vyrobeno z příjemného a odolného materiálu, který splňuje veškeré požadavky. bezpečnosti.

Stavebnice vyhovuje evropské normě EN71 o bezpečnosti hraček a její kvalita je pravidelně kontrolována. Všechny stavebnice BLOK jsou navzájem kompatibilní a jejich možnosti se dají stále rozšiřovat


Pro hlasování je třeba se registrovat a následně přihlásit.

Soutěžní otázka