back
Megabublina - bublifuk na obří bubliny

Megabublina – bublifuk na obří bubliny

Výrobce: Bubble Factory s.r.o.

Sada obsahuje takzvanou velkou šňůrku na tvoření velkých bublin. Ta je vyrobena tak, aby nasála optimální množství tekutiny a tu pak v sobě co nejdéle udržela, což je velice důležité pro vytvoření opravdových mega bublin.

Sada dále obsahuje jedinečný bublifuk Megabublina 1l. Bublifuk opravdu skvěle funguje a každý s ním jednoduše vyfoukne bubliny obřích rozměrů. Krásně voní, nedělá skvrny na oblečení a splňuje všechny bezpečnostní normy EU.

Stačí namočit šňůrku do bublifukové kapaliny Megabublina a zábava může začít!

Bublifuk Megabublina jsme uvedli na trh v roce 2011. Je to první a opravdu originální takový bublifuk na našem trhu.

Návod k použití:
Bublifuk na velké bubliny Megabublina nalijte do čisté nádoby. Kapalinu neřeďte. Ponořte šňůrku do roztoku a po nasáknutí ji zvedněte nad misku a nechte přebytečnou kapalinu odkapat. Tvořte bubliny máváním, foukáním, či pomocí větru. Bublifuk nesmíte napěnit, šňůrku stačí pouze namočit. Šlehání kapaliny a její napěnění je nežádoucí bublifuk nebude tak dobře fungovat. Vzniklou pěnu tedy vždy odstraňte.

Soutěžní otázka

Pro hlasování je třeba se registrovat a následně přihlásit.

Budou vybráni tři výherci s nejzajímavější odpovědí. Získají vouchery pro nákup hraček v obchodech Bambule. Vítěz vyhraje voucher ve výši 5 000 korun, druhý vybraný pak 3000 korun a třetí si odnese voucher ve výši 2000 korun.