back
L.O.L. Surprise Confetti Panenka

L.O.L. Surprise Confetti Panenka

Výrobce: MGA Entertainment

L.O.L. Surprise jsou barevné koule, ve kterých se postupně odkrývá několik překvapení. Začínají samolepkami, pak se postupně objevují doplňky a obleček pro panenku, až se nakonec uprostřed koule odkryje panenka. Ta se pak doplní o všechno, co se dosud rozbalilo, panenka je konečně kompletní a je čas si hrát!
Už samotné rozbalování je velká zábava, každá verze panenek L.O.L. Surprise přichází s inovativním způsobem rozbalování. Ve verzi Confetti se po rozbalení doplňků zatáhne za stužku a horní polovina koule vyskočí a s ní i barevné konfety a také panenka!
Pouhým rozbalením, ale překvapení nekončí. Samotná panenka skrývá ještě další překvapení, které se odkryje až s pomocí vody. Panenka totiž bude podle druhu buď plakat, čůrat, legračně plivat vodu, anebo v ledové vodě některá její část změní barvu. Koule, která dětem zůstane po sloupnutí všech vrstev, poslouží jako praktická kabelka na panenku a její doplňky. Stačí k ní jen připnout držadlo, které je také součástí balení. Zároveň koule slouží i jako stojan na panenku. A to pořád ještě není všechno. Spodní část koule se může proměnit v koupel, vnitřek je ozdoben bublinkami.