back
BABY born Surprise Zvířátka

BABY born Surprise Zvířátka

Výrobce: Zapf Creation AG

Tahle roztomilá zvířecí miminka přinesl dětem kdo jiný než čáp! Je na nich toho tolik co objevovat! Postupně jedno překvapení za druhým.
Nejprve je potřeba rozbalit ručník a zjistit, jaký má zvířátko fusáček. Může spinkat jako medvídek, ovečka, kuřátko, kočička nebo lištička. Zvířecí miminko jako je tohle nemůže zůstat o samotě. Proto má fusáček přišitou sponu, díky které ho děti můžou vzít všude s sebou.
Ale pozor, nic není tak, jak by se na první pohled mohlo zdát. Uvnitř fusáčku je totiž často ukryto úplně jiné zvířátko. V kočičím kožíšku možná spinká tygřík anebo panda může být převlečena za ledního medvěda. Další zábava na děti čeká, když zvířátko položí do vany a vykoupou v ledové vodě. Potom změní barvu anebo celý charakter a stane se z něj úplně jiné zvířátko! Takže třeba bílá ovečka je najednou růžová a liška se promění v mývala.
Když se zvířecí miminka vyklubou z uzlíčku, mají zavřená očička. Aby se zjistilo, jakou mají barvu, musí se víčka opatrně otřít vlhkým hadříkem. Je to holčička nebo chlapeček? To se pozná podle dudlíku. Jakou má barvu, růžovou nebo modrou?
Jakmile jsou odhalena všechna tajemství zvířecího miminka, může se vyplnit sběratelský plakátek s rodným listem. Česká verze je ke stažení na www.baby-born.cz pod Hry a zábava.