back
BABY born Můj veselý pejsek

BABY born Můj veselý pejsek

Výrobce: Zapf Creation AG

Můj veselý pejsek je zvířecím kamarádem panenek BABY born. Má řadu funkcí, které díky jednoduchému spouštění na vodítku zvládnou ovládat děti už od 3 let. Pejsek umí chodit a má mnoho zvuků. Když se pohladí po zádech, začne vesele štěkat a vrtět ocáskem. Jeho unikátní funkcí je pití skutečné vody, kterou dokáže srkat jazýčkem ze své mističky. Když se dost napije, zvedne nožičku a udělá opravdovou loužičku. Pejsek má také svůj pamlsek v podobě interaktivní kostičky. Po přiložení kostičky k čumáčku se ozvou zvuky chroupání.
Pejsek má měkkou plyšovou srst a je skvělý také na mazlení. Na krku má stylový obojek s přívěskem. K jeho mističce patří také lahvička, která se dá naplnit a vložit do misky, takže je voda pro pejska stále k dispozici.
Můj veselý pejsek funguje na 4 baterie typu AAA, které nejsou součástí balení a vkládají se do ovládání na vodítku. Produkt je balen v praktickém obalu bez plastů.
K venčení pejska lze dokoupit speciální Oblečení na procházky s pejskem, které mohou nosit panenky BABY born velikosti 43 cm.