back
Baby Annabell Little Sweet Princezna

Baby Annabell Little Sweet Princezna

Výrobce: Zapf Creation AG

Malá roztomilá princezna má několik krásných a snadných funkcí, které jsou vhodné i pro ty nejmenší děti už od 1 roku. Když panenka dostane pusinku, odpoví zvuky polibku a tvářičky jí zčervenají nadšením. Princeznička si také ráda prozpěvuje, směje se, někdy je trochu panovačná a uslyšíte i zvuk odmítání. Má mrkací oči, když se položí na záda, hned oči zavře. A když dostane vleže při usínání ještě jednu pusinku, uslyšíte roztomilé zvuky spinkání.
Panenka velikosti 36 cm má látkové tělíčko s měkkou výplní uvnitř a kvalitní vlásky. Má svůj vlastní kartáč na princeznovské účesy. Účesy ozdobí růžový diadém se zlatými kamínky. Pod nádhernými růžovými šaty s tylovým volánem se třpytí zlaté balerínky. Převlékání šatiček ušitých ve střihu „easy fit“ hravě zvládnou i nejmenší ručičky.
Panenka funguje na 3 baterie typu AAA, které nejsou součástí balení, a je balena v praktickém obalu bez plastů.
K panence lze samostatně dokoupit i bílého poníka s růžovým sedlem speciálně navrženým pro panenku Baby Annabell Little Sweet Princezna.

Soutěžní otázka

Pro hlasování je třeba se registrovat a následně přihlásit.

Budou vybráni tři výherci s nejzajímavější odpovědí. Získají vouchery pro nákup hraček v obchodech Sparkys a Bambule. Vítěz vyhraje voucher ve výši 5 000 korun, druhý vybraný pak 3000 korun a třetí si odnese voucher ve výši 2000 korun.