back
VĚŽE Family – Rodinná hra

VĚŽE Family – Rodinná hra

Výrobce: Alexander

Dovednostní rodinná hra se TŘEMI variantami pro 2-4 hráče od 6 let do 99 let.
Neobyčejně napínavá hra, která prověří prstíky a mozkové závity všech hráčů. Každá vteřina může rozhodnout o vítězi. Podle varianty hry se hráči v časovém limitu snaží postavit věž dle zadaných karet co nejrychleji a bez chyb. Braním ohledu na počty dílů věže na kartách, se dá lehce nastavit obtížnost hry pro všechny věkové kategorie. Držte balanc, co to jde!
Při stavění věží na čas cloumají se všemi staviteli velké emoce. Věž musí postavit co nejrychleji, ale zároveň správně, aby získali vítězné body. Přitom musí sledovat, jak jsou na tom ostatní hráči, a nesmí se nechat vyvést z míry. Hra tak učí trpělivosti, přesnosti, zručnosti a sebeovládání. Při stavění věže prověří soustředění a jemnou motoriku na maximum.
Úkolem hráčů je v časovém limitu vyrovnat co nejvyšší věž z různě tvarovaných plastových dílů. Velké díly jsou přizpůsobené tomu, aby vyhovovaly nejmladším i nejstarším hráčům. S chutí si tak zahrají i babičky a dědečkové, což z Věží dělá napínavou rodinnou hru opravdu pro všechny. Díly z plastu se dobře hygienicky ošetřují ve větších kolektivech. V závislosti na variantě hry vyhrává hráč, který nejrychleji sestaví vzor věže nebo postaví věž nejvyšší.