back
TARGETO

TARGETO

Výrobce: Trefl

„Targeto“ je hra, která má 5 variant a je tak zábavná, že si v ní každý najde to své. Pokuste se zapamatovat si barvy pohárů, vytvořit zvířecí otisky, závodit o body nebo zkusit seřadit své pěšce ve správném pořadí!

Hra č.1:
Tvým úkolem je vystřelit figurky dovnitř pohárků jak nejrychleji to půjde. Zároveň si ale musíš zapamatovat, ve kterých pohárcích tvé figurky přistály.

Hra č.2:
Všichni střílí na pohárky, dokud v nich nemá každý hráč všechny své figurky. Za každou figurku, která se dostane do pohárku, získáváš body podle žetonu, který je uvnitř. První, kdo vystřílí do pohárků všechny své figurky, získává 2 body navíc.

Hra č. 3:
Jakmile zazní „START“, začnou všichni střílet své figurky do pohárků. Pokud se trefíš, musíš vydat zvuk zvířete, do jehož pohárku ses strefil.

Hra č. 4:
Poté, co v pohárcích přistane všech 5 figurek, musíš začít vyprávět co nejlepší příběh, který tě napadne. K tomu musíš využít obrázky ze všech žetonů, které se ti podařilo strefit.

Hra č. 5:
Jakmile se ti podaří vystřelit svou figurku do pohárku, vyměň pohárek, do kterého ses strefil, za jiný. Hráč, který vytvoří řadu 3 svých figurek, získává bod. Řady lze vytvářet vodorovně, šikmo i svisle.

Hra je určena pro 2-4 hráče, délka hry: 10-20 minut.
Vhodné pro děti od 5 let.

Rozměry balení: 260 x 260 x 80 mm

Obsah balení:
• 4 katapulty
• 20 figurek
• 9 pohárků
• 27 žetonů
• návod ke hře