back
Projektor Smart Sketcher PRO

Projektor Smart Sketcher PRO

Výrobce: TM Toys Sp. z o.o.

Kreslí si vaše dítě rádo? Inovativní Projektor Smart Sketcher 2.0 byl vytvořen aby pomohl dítěti objevit své výtvarné nadání. Spolehlivé zařízení v úplně nové verzi obsahuje 60 obrázků, které poslouží jako inspirace k tvoření neobvyklých výtvorů. To není vše. Projektor vydává zvuky imitující kreslené postavičky/zvířete/předmětu a také napomáhá výuce angličtiny. Stačí vyhláskovat slovo a začít tvořit. Začal na papíru vznikající pejsek štěkat? Vyvolej v dítěti touhu tvořit s novým Smart Sketcher.

Objevuj své možnosti díky pokročilé hračce, která napomáhá cvičit skicování na papíru, soustředění a představivost – a to není vše! Smart Sketcher formou asociace a zábavy učí dítě angličtinu milým a bezprostředním způsobem. Díky cvičením psaní v angličtině, proměňuje slovo na obrázek, který si vaše dítě snadno zapamatuje.

Výrobce projektoru Smart Sketcher zaručuje bezpečnost používání nejmladším. Každá součástka hračky je precizně vyrobena z testovaných materiálů. Základna projektoru v novém tvaru vysouvacích nohou je stabilní a odolná vůči poškozením. První spuštění bude vyžadovat pomoc dospělé osoby.

Smart Sketcher probouzí v dětech kreativitu. Pro vytvoření svého vlastního projektu stačí vybrat obrázek dostupný v aplikaci či zařízení, a použít vybrané filtry. Tvoř bez hranic!

STEAM učení je vzdělávací přístup k učení, který využívá vědu, technologie strojírenství, umění a matematiku jako přístupové body k vedení dětského bádání, dialogu a kritického myšlení. smART sketcher PRO se nabíjí pomocí USB kabelu.