back
Pošta

Pošta

Výrobce: Pexi

Pošta je hra pro děti od 6 let, ve které nikdo neprohrává! Zábavnou formou se děti naučí vše, co potřebují k běžnému vyřizování na poště. Celý poštovní úřad děti najdou v jedné krabici.

 Kdo by se nechtěl stát alespoň na chvilku skutečným pošťákem nebo pošťačkou? Bohaté příslušenství děti přenese do fungování opravdové pošty. Stačí rozložit poštovní přepážku, vyndat peníze, známky, obálky, složenky, podací lístky, pohlednice i razítko a hra může začít! Jednoduché návody dětem pomohou správně vyplnit podací lístky, složenky, nebo naspat adresu na pohled. Děti ke hře můžou pozvat své kamarády a posílat si mezi sebou dopisy, zaplatit složenku nebo vybrat peníze a zažít tak spousty legrace.

Zábavnou formou se děti naučí vyplňovat všechny základní poštovní formuláře a díky tomu se na poště už neztratí! Hrací peníze, které vypadají, jako skutečné je seznámí se základy placení a hodnotou peněž. Při psaní textů na pohledy si užijí nejen spoustu zábavy, ale trénují jemnou motoriku, učí se psát nová slova a sestavovat věty. Hra je skvělá pro jednotlivce i partu kamarádů.