back
Modelovací hmota JumpingClay

Modelovací hmota JumpingClay

Výrobce: JumpingClay

Tato modelovací sada je v praktické plastové aktovce s držadlem. Stačí ji otevřít a každý školák či předškolák může modelovat své 3D projekty snadno a s úsměvem.

JumpingClay děti baví – zajímavý materiál, snadné míchání barev a ve tvaru kuličky skáče! Modelovací hmota prémiové kvality, 100% zdravotně nezávadná dokonce i při náhodném spolknutí. Neobsahuje lepek, je antibakteriální a vhodná i pro alergiky. Pro nekonečnou zábavu, hobby i profesionální tvoření (vhodná i pro tvoření figurek na dorty). Měkká pro dětské prstíčky, rozvíjí jemnou motoriku, tvořivost, koncentraci a koordinaci oko-ruka.

JumpingClay schne na vzduchu, přidáním vody lze opět změkčit. Suchý výrobek je pevný, velmi lehký, bez prasklina a barevně stálý – může sloužit jako trvalá hračka, dekorace či památka na celý život. Pokud hmotu nepoužíváte, uchovávejte ji do neprodyšného sáčku nebo kelímku, abyste zabránili vysychání. Pokud dojde k proschnutí hmoty, postříkejte ji rozprašovačem s obyčejnou vodou a důkladně roztahujte a prohnětejte, aby se vlhkost znovu zapracovala do hmoty.

Pro dosažení elasticity hmotu chvíli mačkejte a roztahujte rukama, dokud se hmota nezačne natahovat.

Sada obsahuje:

4 uzavíratelné sáčky modelíny po 50 g (bílá, červená, žlutá, modrá)
5 uzavíratelných sáčků modelíny po 18 g (bílá, černá, oranžová, zelená, fialová) 
4 prázdné náhradní kelímky pro uchovávání modelíny
4 formičky (motýl, květina, ryba a auto)
Multifunkční tvořítko „Pinocchio“ 5 v 1
Rozsáhlá ilustrovaná kniha s návody jak modelovat s Jumping Clay
Plastová aktovka s držadlem (vhodná pro formát A4)