back
Hra školou®

Hra školou®

Výrobce: Alexander

Série naučných her pro děti od 2-4 let.
Hra školou® rozvíjí pozornost, myšlení a učí také chápání souvislostí.
Hry z edice jsou vhodné nejen pro hraní doma, ale také pro děti do školky. Prostřednictvím hry se děti učí věci, které budou potřebovat do života. Hry rozvíjí pozorovací a kombinační schopnosti, vnímavost a postřeh. Série obsahuje milé obrázky a pevné dílky.
Hra školou® – NAJDI MAMINKU – Ze 48 dílků děti vždy hledají správnou dvojici – maminku a její miminko. Cílem je najít všech 24 dvojic zvířátek. Tím si děti nejen zlepšují postřeh a soustředění ale také se učí zvířátka a jejich mláďátka. Pro rodiče je to skvělá příležitost jak trávit čas se svými dětmi.

Hra školou® – PRŮVOD ZVÍŘÁTEK – Principem hry je sestavit celý průvod zvířátek, tak aby na sebe logicky navazoval od startu až do konce. Děti se tak zábavnou formou učí nejen zvířátka, ale také zlepšují své kombinační a pozorovací schopnosti.

Hra školou® – SKLÁDEJ LIDSKÉ TĚLO – Během hry se děti přirozeně učí názvům lidského těla, rozvíjí svou vnímavost a dovednost hledat spojitosti. Principem hry je spojit dílky, kde jsou nakresleny části lidského těla správně s obrázkem chlapce.

Soutěžní otázka

Pro hlasování je třeba se registrovat a následně přihlásit.

Budou vybráni tři výherci s nejzajímavější odpovědí. Získají vouchery pro nákup hraček v obchodech Bambule. Vítěz vyhraje voucher ve výši 5 000 korun, druhý vybraný pak 3000 korun a třetí si odnese voucher ve výši 2000 korun.