back
Horký brambor FAMILY

Horký brambor FAMILY

Výrobce: Alexander

Neskutečně živá zábava s jednoduchými pravidly pro 2-8 hráčů od 8 – 99let. Hra obsahuje neuvěřitelných 660 otázek ! V této hře není nouze o legrační přeřeknutí a výbuchy smíchu. Skvělá zábava bez ohledu na věk.

Díky velkému množství otázek, které mají hráči k dispozici se nestane, že by se i po několika kolech otázky opakovaly. Hráči jsou tak po celou doby v příjemném napětí, jaká otázka přijde a co na ní odpoví. Zároveň se snaží chytit hozenou bramboru a s odpovědí jí přehodit, co nejrychleji soupeři. Hra tak spojuje nejen zábavu, ale také aktivní pohyb. Tento princip hráče vybízí k rychlé akci a prověří jejich postřeh, myšlení a správný úchop. Při tomto stylu hry dochází k legrační přeřekům a „holým“ výmyslům, které všechny hráče skvěle pobaví. Hra je ideální pro celou rodinu.

Před přečtením otázky hráči roztočí káču, která měří čas na odpovědi. Dokud se káča točí, musí všichni odpovídat na stejnou otázku a přehazovat si bramboru. Ten kdo zrovna drží bramboru v ruce musí odpovědět na otázku. Odpovědi se nesmí opakovat a musí dávat smysl. Jakmile se káča zastaví, tak hráč, u kterého zůstala brambora se spálil a prohrál herní kolo a postupuje o jedno kolo dále ve své cestě přes rozpálený gril. Ten kdo jako první přijde, až na okraj grilu se spálí a ve hře končí. Kdo zůstane poslední – ten vyhrává!

Káču je možné nahradit aplikací časomíry zdarma pro mobil nebo tablet, kterou si můžete stáhnout ze svého App storu.