PEXETRIO – Povolání

Pexetrio POVOLÁNÍ je didaktická a zábavná hra, ve které se naučíte pojmenovat různé druhy povolaní, rozeznat jejich typické oděvy, pomůcky a nástroje, které pracovníci používají.
Detail

PEXETRIO – Stromy

Pexetrio STROMY je didaktická a zábavná hra, ve které se naučíte pojmenovat různé druhy stromů, poznávat jejich plody a listy.
Detail

PEXETRIO – Státy Evropy

Pexetrio STÁTY EVROPY je didaktická a zábavná hra, ve které se naučíte poznat vlajky, mapky a stavební památky stejného státu.
Detail

Objevte svět kouzelného čtení – Na farmě

Přijměte pozvání na farmu. Sestavte si stodolu a podívejte se, co všechno v ní farmář má. Pomocí elektronické tužky farma ožije a seznámí vás se životem na farmě.
Detail

BiOBUDDi

BiOBUDDi - ekologická stavebnice
Detail

Paulinda

Paulinda - modelovací hmota
Detail

StikBot studio-sada s klíčovacím pozadím

Sbírejte figury a vytvářejte bláznivé animace. Doma, venku. Prostě kdekoliv. Stáhněte si aplikaci a staňte se filmaři, scénáristy a režiséry.
Detail

Objevte svět kouzelného čtení – Lidské tělo

Kniha promlouvající hlasem známých osobností pomocí elektronické tužky, tak to je Kouzelné čtení. Naučit se něco nového nemusí být jen nuda, ale i zábava, ke které se každý rád vrátí.
Detail

3D Magic starter sada

S 3D Magic starter sadou můžete vytvářet 3D výrobky dle vlastní fantazie.
Detail

Objevte svět kouzelného čtení – Albi tužka

Kniha nebo hra promlouvající hlasem známých osobností pomocí elektronické tužky, tak to je Kouzelné čtení. Naučit se něco nového nemusí být jen nuda, ale i zábava, ke které se každý rád vrátí.
Detail

Tělo člověka – kvíz (Alexander)

Kvízová hra určena pro 2-4 hráče od 10 let. 188 otázek na 80 kartách děti a hráče vtáhne do zajímavých faktů o lidském těle.
Detail

PIQIPI QUIET BOOK: Opička

Piqipi dětská textilní kniha Quiet Book je edukativní interaktivní hračková sada určená na rozvoj jemné motoriky a fantazie. V Piqipi jsme spojili do jedné knihy zábavu a vzdělávání. Děti na 12 stranách odepínají knoflíky, zipy, skládají puzzle, provlékají tkaničky, párují barvy, počítají čísla, odepínají a znovu připínají přezky a mnoho jiného.Naše ručne šitá kniha je vhodná pro děti od 3 let, vyrobena pouze z materiálů vysoké kvality, které nesou označení CE. Balení obsahuje: Quiet book (rozměry knihy: 25 x 25 x 6 cm) v ochranným textilním obalu, 3 sady abecedy pro vyskladání jakýhokolik jmena a rámeček na fotku pro dokonalou personalizaci knihy, spolu víc jako 80 různých odebíratelných dílů, včetne sady puzzle a různych hravých prvků. Piqipi Quiet Book - protože představivost nezná hranice!
Detail