Hraj si a poznávej

Díky experimentální sadě Mechanická laboratoř děti proniknou do základů mechaniky. Sestavit si mohou desítky různých modelů!
Detail

LEGO® City 60139 Mobilní velitelské centrum

Chytni zločince, který se snaží utéci z Mobilního velitelského centra v sadě, která obsahuje odpojitelnou kabinu, naložený přívěs, policejní motorku a čtyřkolku, navíc čtyři minifigurky a figurku policejního psa.
Detail

Traktor ZETOR s valníkem

Plechový mechanický traktor s valníkem je nejpopulárnější českou hračkou uplynulých šedestáti let. O popularitě svědčí mimo jiné i neustálý zájem napříč několika generacemi po celém světě.
Detail

Pokémon booster – SM2 Guardians Rising

10 náhodně namíchaných karet pro populární hru Pokémon trading card game
Detail

Robot Zigybot® s funkcí rozpoznání hlasu a IR dálkovým ovládáním

Zigybot® od MaDe dokáže rozpoznat 17 českých příkazů/vět, na které odpovídá různými variantami odpovědí nebo provede požadovanou akci.
Detail

ROBO ALIVE ještěrka

ROBO ALIVE ještěrka je hračka, která se chová jako živá ještěrka. Položíte-li ji na zem uteče, chytnete-li ji pod hlavou znehybní a pokud ji chytnete za ocas chová se jako živá ještěrka.
Detail

Zombie Infection

Neznámý vir proměnil lidi na Zemi v zombie a mumie. Při nevydařených pokusech nalít lék, unikla do vzduchu látka, která změnila zombie a mumie na super zombie a super mumie.
Detail

Stavebnice MALÝ KONSTRUKTÉR – záchranné sbory (Alexander)

Nová kovová konstrukční stavebnice značky Alexander pro začínající i pokročilé malé montéry a techniky, která posouvá stavění o stupínek výše.
Detail