back
Stavebnice MALÝ KONSTRUKTÉR - záchranné sbory (Alexander)

Stavebnice MALÝ KONSTRUKTÉR – záchranné sbory (Alexander)

Výrobce: Alexander

Malý konstruktér svými vlastnostmi pomáhá z dětí vychovat nové vědce, inženýry a techniky.

Stavebnice Malý konstruktér je specializovaná na jednotlivé, cenově dostupné modely. Zkušenosti totiž ukazují, že děti si obvykle složí z jednoho balení stavebnice pouze jeden model, ten, který si nejvíce oblíbily a je jim líto ho rozebírat a stavět nový.

Stavebnice zvítězila v polské soutěži HRAČKA ROKU 2016.

Při stavbě modelů Záchranných sborů (Sanitka, Hasiči, Policie) si děti rozvíjí jemnou motoriku, polytechnickou zdatnost, kreativitu a logické uvažování. Při stavění si budují své sebevědomí, které je důležité v tomto věku rozvíjet a je klíčové pro rozvoj osobnosti. Nic se nevyrovná tomu, když je váš malý montér pyšný na stroj či stavbu, kterou sám sestavil.

Obsahuje modely s různým počtem dílků a stupněm obtížnosti, takže vyhovuje různým věkovým skupinám a zájmům dětí. Tatínkové sek nim určitě rádi přidají.

Kovové sady jsou doplněné také plastovými barevně potištěnými díly a dalšími součástkami, díky kterým vypadají dokončené modely velmi realisticky a opravdově. Hotové stroje jsou velmi pevné a najdou využití také jako trvalé hračky při dětských hrách a proto nikdy neomrzí.

Každé balení stavebnice obsahuje sadu nářadí a materiálu potřebného ke složení každého modelu. Jednotlivé modely se sestavují podle přehledného krokového obrázkového návodu, který je vložen do každé krabice.
S kolekcí záchranné sbory (Sanitka, Hasiči, Policie) si malí technici staví svá záchranná auta, aby mohli v čas dorazit pomoci ostatním.
Při montáži můžete postupovat podle přiloženého návodu nebo popustit uzdu vlastní fantazii a sestavit ještě lepší stroje a stavby.

Malý konstruktér je zábavná i poučná stavebnice, od které se nelze odtrhnout

BENEFITY:
– Rozvoj jemné motoriky a logického uvažování
– Zvyšuje zájem o techniku a vynalézání
– Podporuje sebevědomí
– Pevná konstrukce – slouží jako trvalá hračka

Soutěžní otázka

Pro hlasování je třeba se registrovat a následně přihlásit.

Budou vybráni tři výherci s nejzajímavější odpovědí. Získají vouchery pro nákup hraček v obchodech Bambule. Vítěz vyhraje voucher ve výši 5 000 korun, druhý vybraný pak 3000 korun a třetí si odnese voucher ve výši 2000 korun.