back
Magnetická písmenka a číslice na lednici (Alexander)

Magnetická písmenka a číslice na lednici (Alexander)

Výrobce: Alexander

Magnetická písmenka a čísla na lednici jsou skvělou hračkou a pomocníkem při vzdělávání předškoláků a prvňáčků přímo u vás doma.
S dětmi si po domě můžete nechávat vtipné vzkazy, pozdravy, úkoly či matematické operace. Malí prvňáčci nebo předškoláčci se nenásilně učí pomocí písmenek pravopis, stavbu slov a vět, ale také čtení a výslovnost. S MAGNETICKÝMI ČÍSLICEMI zase mohou vytvářet početní kvízy, nebo sami sestavovat a počítat příklady a tím se zlepšovat v matematice.
Celomagnetické dílky se přichytí na každý magnetický povrch včetně lednice nebo topení apod. Díky tomu je použijete v kterékoli místnosti. Magnetická písmenka nebo čísla se tak stávají skvělou učební pomůckou, a přirozenou součástí života všech členů rodiny. Písmenka mají pořád na očích a mohou kdykoliv trénovat a bavit se s celou rodinou.
Při počítání nebo skládání slov jsou tak rodiče svým dětem stále na blízku a mohou jim radit se správnými počty nebo stavbou slov. Trávit tak více společného času se svými dětmi. Každodenním učením hrou tak začnou mít předškoláčci k matematice a češtině kladný vztah a ve škole pro ně budou tyto předměty hračka.

TIP: O plochá a nevystouplá písmenka nebo čísla si žádný člen rodiny nezpůsobí zranění při šlápnutí na některý z dílků.

MAGNETICKÁ PÍSMENKA NA LEDNICI

obsahuje 100 magnetických dílků s písmenky, na nichž jsou natištěny české i slovenské znaky. Velký počet dílků umožňuje skládání libovolných textů a vět. Děti je pak mohou číst svým rodičům a rozvíjet tak nejen myšlení, které zapojují při správném skládání slov ale i výslovnost při jejich čtení.

MAGNETICKÉ ČÍSLICE NA LEDNICI
Hra magnetická číslice na lednici obsahuje 100 dílků číslic a znaků, s jejíž pomocí se děti mohou hrát a učit se zároveň počítat. Balení obsahuje 60 ks číslic a 40 ks různých matematických operací ze kterých se dají ,, vykouzlit´´ všechny matematické kombinace jako je násobení, dělení, sčítání i odčítání.

BENEFITY
Nenásilné a přirozené učení:
– stavby slov a vět
– Čtení
– Sčítání, odčítání, násobení, dělení
– Vtipné vzkazy a texty, které můžete nechávat členům rodiny
– Velký počet dílků a znaků pro libovolné sestavění textů a příkladů

Soutěžní otázka

Pro hlasování je třeba se registrovat a následně přihlásit.

Budou vybráni tři výherci s nejzajímavější odpovědí. Získají vouchery pro nákup hraček v obchodech Bambule. Vítěz vyhraje voucher ve výši 5 000 korun, druhý vybraný pak 3000 korun a třetí si odnese voucher ve výši 2000 korun.